królowie świata spotykają się w Davos, decydują o nas bez nas oni się lączą, potrafią byc wspólnotą, dlatego decydują Czemu my nie potrafimy? bo nasza (narzucona nam) religia, liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) nam nie pozwala! jebac go, to fałszywy bóg Potrzebujemy nowego boga, który stworzy z nas wspólnotę, wtedy krolowie bedą przed nami klękac |