Racjonalista - Strona głównaDo treści
Opłaty za korzystanie z CB

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
05-04-2011 18:05rexus (2343 punktów)Opłaty za korzystanie z CB
Znalazłem u Korwina:
"W przyszłym tygodniu Komisja Europejska ma debatować nad możliwością wprowadzenia czasowych pozwoleń na użytkowanie urządzeń nadawczo-odbiorczych, pracujących na częstotliwościach od 26,96-27,41 MHz - czytamy na portalu interia.pl.

Wniosek taki złożył europoseł Hans Witz, który podczas wielu wizyt w Polsce zaobserwował, jak samochody z zainstalowaną anteną CB nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego.

Jeśli pędzące na złamanie karku auto z długą anteną nagle hamuje, wiadomo, że w pobliżu można spotkać patrol policji drogowej - zauważył Witz.

Według eurodeputowanego takie zachowanie kierowców stwarza poważne zagrożenie na drogach, a ponadto pozbawia wpływów lokalne budżety. Witz proponuje, aby osoby, które chcą korzystać z radia CB, wnosiły opłatę, za wydanie rocznego pozwolenia na korzystanie z urządzenia. Opłata wynosiłaby 350 euro (1400 zł)."

Wiem, że wielu na tym forum korzysta z CB. Co wy na to?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Łukasz. (127 punktów)
Ta informacja to żarcik na 1 kwietnia.
Zresztą sam Krowin o tym napisał.
05-04-2011 20:23 
 Ocena 1 na 1
rexus (2343 punktów)
Ale skucha.
sztejkat (4743 punktów)
Takie "żarciki" to zaśmiecanie przestrzeni informacyjnej. Żarcik powiedziany koledze jutro zniknie. "Żarcik" zawieszony w necie albo wydrukowany w prasie pozostanie. Trafi do archiwów. Zostanie zindeksowany przez wyszukiwarki. I rok - pięć lat później ktoś dostanie ten "żarcik" wyekstraktowany z kontekstu jako poważną odpowiedź na poważne pytanie.

Pozdrawiam,


Tomasz Sztejka
neurosurgery (2484 punktów)
>Jeśli pędzące na złamanie karku auto z długą anteną nagle hamuje

No tak, jedźmy "jak Bóg przykazał", czyli wszędzie po 50 km/h.
05-04-2011 22:45 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>No tak, jedźmy "jak Bóg przykazał", czyli wszędzie po 50 km/h.
To oni tak szybko śmigali łódką po jez. Genezaret, że "Bóg przykazał" 50-tkę?
Czy też dotyczy to 'osiołka' przy wjeździe do Jerozolimy.
2000 lat temu? Niesamowici są ci Żydzi. I to bez antenki.
Drobner, zżółwiały raczej...
neurosurgery (2484 punktów)
>To oni tak szybko śmigali łódką po jez. Genezaret, że "Bóg przykazał" 50-tkę?

Jeden był taki co biegał po wodzie i ograniczenie wprowadzili.
05-04-2011 23:28 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>To oni tak szybko śmigali łódką po jez. Genezaret, że "Bóg przykazał" 50-tkę?
>Jeden był taki co biegał po wodzie i ograniczenie wprowadzili.
Ja Go kiedyś znałem:

Ale zmęczył się, zwolnił i UTONĄŁ. W morzu słów i rytuałów.
Drobner, daleki od wody. Tam jest " o", nie tak jak myśleliście...
06-04-2011 07:53 
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)
>2000 lat temu? Niesamowici są ci Żydzi. I to bez antenki.
>Drobner, zżółwiały raczej...

Drogi Drobnerze - proszę, zauważ iż Jezus też został poczęty "bez antenki". ONI już tak mają?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365