Racjonalista - Strona głównaDo treści
"kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-04-2011 18:06keil (8 punktów)
(zablokowany)
"kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie
Niemal z dnia na dzień rozpowszechnia się proceder zwany "konkursami", które jako żywo nie wiele mają wspólnego z tą nazwą. Zasady obowiązujące w tych pseudo "konkursach" przypominają raczej zasady obowiązujące w grach losowych lub loteriach fantowych. Udział w tych "konkursach", jest płatny poprzez SMS-y, których cena wynosi 2 lub 3 zł. + WAT.
W regulaminach tych "konkursów" nie ma żadnych informacji kto kryje się pod tajemniczymi numerami 7xxxx ani też kto inkasuje różnicę między zwykłymi SMS-ami a wysokopłatnymi obowiązującym w "konkursach". Nie ma też informacji na jakie cele ewentualne dochody są przeznaczone. Oczywiście nie ma też mowy o jakichkolwiek rozliczeniach po zakończeniu określonego etapu danego konkursu.- Jak wam się to podoba ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marcin1902 (3438 punktów)
>Jak wam się to podoba ?

Mi się nie podoba...


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
Matix (5786 punktów)
Mój nauczyciel od fizyki zawsze mawiał: "za głupotę trzeba płacić".
DyktaFon (9281 punktów)
> Jak wam
>się to podoba ?
>
Jak się komuś nie podoba, to nie gra i się tym nie interesuje.... Jest tyle ciekawych rzeczy na świecie. Nie szukając długo - racjonalista.pl
Jan Res (4015 punktów)

>Jak się komuś nie podoba, to nie gra i się tym nie interesuje.... Jest tyle ciekawych rzeczy na świecie. Nie szukając długo - racjonalista.pl

Nie godzę się, tak, jak nie godzę się z dopuszczaniem idiotycznych gier w TV (kiedy to wygrywa się, jeśli "się trafi na wolną linię"), emisjami programów z wróżeniem, "jasnowidzami", reklamami kierowanymi do dzieci, katolicką propagandą i wyłudzeniami ostatniego grosza od najbiedniejszych, z zezwoleniami na tworzenie piramid finansowych...
Państwo jest m.in. po to, aby chronić tych na niższym poziomie intelektualnym przed wszelkiego rodzaju oszustami. Niestety, nikt tych ludzi nawet nigdy nie ostrzega, a przecież nie tak trudno o tym pisać i mówić.
W innych krajach tego rodzaju działalność jest zabroniona, a w Polsce oszustom daje się wszelkie prawa.
Ale też prawdą jest, że w naszych czasach taka kontrola jest prawie niemożliwa (przykłady z dopalaczami i grami hazardowymi). Idiotów mamy zbyt wielu. Zawsze znajdą się tacy, których uda się skusić. Można tylko te zjawiska ograniczać.
Matix (5786 punktów)
To jest prywatna TV więc mogą sobie co chcą puszczać. A Ciebie raczej nie powinno obchodzić, że idioci są łupieni z kasy dzięki temu. Za głupotę trzeba płacić.
11-04-2011 21:26 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>Nie godzę się, tak, jak nie godzę się z dopuszczaniem idiotycznych gier w TV (kiedy to wygrywa się, jeśli "się trafi na wolną linię"), emisjami programów z wróżeniem, "jasnowidzami", reklamami kierowanymi do dzieci, katolicką propagandą i wyłudzeniami ostatniego grosza od najbiedniejszych, z zezwoleniami na tworzenie piramid finansowych...
>Państwo jest m.in. po to, aby chronić tych na niższym poziomie intelektualnym przed wszelkiego rodzaju oszustami. Niestety, nikt tych ludzi nawet nigdy nie ostrzega, a przecież nie tak trudno o tym pisać i mówić.
>W innych krajach tego rodzaju działalność jest zabroniona, a w Polsce oszustom daje się wszelkie prawa.
>Ale też prawdą jest, że w naszych czasach taka kontrola jest prawie niemożliwa (przykłady z dopalaczami i grami hazardowymi). Idiotów mamy zbyt wielu. Zawsze znajdą się tacy, których uda się skusić. Można tylko te zjawiska ograniczać.
>
Ja też się nie godzę... na konkordat, robienie z ludzi (przepraszam... z katolików) idiotów.. nie godzę się na wiele różnych rzeczy... Możesz mi doradzić, co mam w tej sytuacji robić?

Jak na razie to siedzę i płaczę....

Efekt mam identyczny z Twoim...

A więc postanowiłem się tym nie przejmować, nie marnować życia dla rzeczy, na które nie mam wpływu. Życie jest jedno i do tego dość krótkie. I to jest moje życie, i ja za nie całkowicie odpowiadam, czy chcę, czy nie chcę...
-jad- (18783 punktów)
>Udział w tych "konkursach", jest płatny
>poprzez SMS-y, których cena wynosi 2 lub 3 zł. + WAT.

Plus ile Wat?


Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie. Wuch

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365