 |
"kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-04-2011 18:06 | keil (8 punktów) (zablokowany) | "kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie | Niemal z dnia na dzień rozpowszechnia się proceder zwany "konkursami", które jako żywo nie wiele mają wspólnego z tą nazwą. Zasady obowiązujące w tych pseudo "konkursach" przypominają raczej zasady obowiązujące w grach losowych lub loteriach fantowych. Udział w tych "konkursach", jest płatny poprzez SMS-y, których cena wynosi 2 lub 3 zł. + WAT. W regulaminach tych "konkursów" nie ma żadnych informacji kto kryje się pod tajemniczymi numerami 7xxxx ani też kto inkasuje różnicę między zwykłymi SMS-ami a wysokopłatnymi obowiązującym w "konkursach". Nie ma też informacji na jakie cele ewentualne dochody są przeznaczone. Oczywiście nie ma też mowy o jakichkolwiek rozliczeniach po zakończeniu określonego etapu danego konkursu.- Jak wam się to podoba ?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| marcin1902 (3438 punktów) | >Jak wam się to podoba ?
Mi się nie podoba...
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
|
|
3 na 3 | Matix (5786 punktów) | Mój nauczyciel od fizyki zawsze mawiał: "za głupotę trzeba płacić".
|
|
4 na 4 | DyktaFon (9281 punktów) | > Jak wam >się to podoba ? > Jak się komuś nie podoba, to nie gra i się tym nie interesuje.... Jest tyle ciekawych rzeczy na świecie. Nie szukając długo - racjonalista.pl
|
|
 | | Jan Res (4015 punktów) |
>Jak się komuś nie podoba, to nie gra i się tym nie interesuje.... Jest tyle ciekawych rzeczy na świecie. Nie szukając długo - racjonalista.pl
Nie godzę się, tak, jak nie godzę się z dopuszczaniem idiotycznych gier w TV (kiedy to wygrywa się, jeśli "się trafi na wolną linię"), emisjami programów z wróżeniem, "jasnowidzami", reklamami kierowanymi do dzieci, katolicką propagandą i wyłudzeniami ostatniego grosza od najbiedniejszych, z zezwoleniami na tworzenie piramid finansowych... Państwo jest m.in. po to, aby chronić tych na niższym poziomie intelektualnym przed wszelkiego rodzaju oszustami. Niestety, nikt tych ludzi nawet nigdy nie ostrzega, a przecież nie tak trudno o tym pisać i mówić. W innych krajach tego rodzaju działalność jest zabroniona, a w Polsce oszustom daje się wszelkie prawa. Ale też prawdą jest, że w naszych czasach taka kontrola jest prawie niemożliwa (przykłady z dopalaczami i grami hazardowymi). Idiotów mamy zbyt wielu. Zawsze znajdą się tacy, których uda się skusić. Można tylko te zjawiska ograniczać.
|
|
|  | | Matix (5786 punktów) | To jest prywatna TV więc mogą sobie co chcą puszczać. A Ciebie raczej nie powinno obchodzić, że idioci są łupieni z kasy dzięki temu. Za głupotę trzeba płacić.
|
|
|  | 2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | > Nie godzę się, tak, jak nie godzę się z dopuszczaniem idiotycznych gier w TV (kiedy to wygrywa się, jeśli "się trafi na wolną linię"), emisjami programów z wróżeniem, "jasnowidzami", reklamami kierowanymi do dzieci, katolicką propagandą i wyłudzeniami ostatniego grosza od najbiedniejszych, z zezwoleniami na tworzenie piramid finansowych...> Państwo jest m.in. po to, aby chronić tych na niższym poziomie intelektualnym przed wszelkiego rodzaju oszustami. Niestety, nikt tych ludzi nawet nigdy nie ostrzega, a przecież nie tak trudno o tym pisać i mówić.> W innych krajach tego rodzaju działalność jest zabroniona, a w Polsce oszustom daje się wszelkie prawa.> Ale też prawdą jest, że w naszych czasach taka kontrola jest prawie niemożliwa (przykłady z dopalaczami i grami hazardowymi). Idiotów mamy zbyt wielu. Zawsze znajdą się tacy, których uda się skusić. Można tylko te zjawiska ograniczać.> Ja też się nie godzę... na konkordat, robienie z ludzi (przepraszam... z katolików) idiotów.. nie godzę się na wiele różnych rzeczy... Możesz mi doradzić, co mam w tej sytuacji robić? Jak na razie to siedzę i płaczę....  Efekt mam identyczny z Twoim... A więc postanowiłem się tym nie przejmować, nie marnować życia dla rzeczy, na które nie mam wpływu. Życie jest jedno i do tego dość krótkie. I to jest moje życie, i ja za nie całkowicie odpowiadam, czy chcę, czy nie chcę...
|
|
1 na 1 | -jad- (18783 punktów) | > Udział w tych "konkursach", jest płatny> poprzez SMS-y, których cena wynosi 2 lub 3 zł. + WAT.Plus ile Wat? 
Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie. Wuch
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|