>
Słonie tworzą hierarchię stadną z przewodnią rolą najstarszej samicyprzewodnią rolą mają samice, tak było w komunie pierwotnej czyli raju

w raju modlili się do życia a nie jak my do śmierci na krzyżu
>
i NIE MA to nic wspólnego z żadnym "komunizmem".komunizm jest przeciwieństwem liberalizmu. Na nagraniu nie widac INDYWIDUALIZMU, WOLNOŚCI, WŁASNOŚCI
>
Gdybyś nie był indywidualny i wolny to nie wypisywałbyś tych swoich głupotto jest przymus okoliczności, nie mam wolnej woli ani nie jestem INDYWIDUALNY, WOLNY, a własność jest mi ciężarem
>
Słonie mają wielu wrogów wśród drapieżników i dlatego żyją w stadach, szczególnie młode słoniątka mogą być łatwym celem.dlatego i my mamy ogrom drapiezników, patoelity w tym geniusz kulczyk, pił nasza krew, 1 500 000 zł/godzinę nic nie robienia, takim drapieznikiem jest usazyd, zabija tysiące km od swoich granic, przez 10 lat 1 000 000 niewinnych ludzi w Iraku, Afganistanie
i pije naszą krew, pracujemy u niego, kupujemy u niego (jestesmy jego niewolnikami)
a on biedny nie może się opędzic z zamówień na broń (mają najwiekszy wzrost gospodarczy od 30 lat, z powodu wojny na Ukrainie, usazyd uwielbia krew jak wilki)
>
Do kogo wogóle kierujesz te swoje odezwy i poco ? Zastanów się nad tym..naszym wrogiem, tak jak i słoni sa "wilki z Wall Street" (usazyd, janusze biznesu, patoelity)
dlatego zrezygnujmy z narzuconej nam przez usazyda ideologi, to śmierć i niewolnictwo niosący wirus, liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)
zwierzęta w niewoli nie chca się rozmnażać, w Korei jest 0.55 dziecka na kobietę, my zbliżamy się szybkimi krokami)
narzucona nam ideologia usazyda to niewolnictwo i wymieranie, widac wyraźnie w czasie jego u nas panowania (ostatnie 30 lat)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego