Mam więc około 18 lat.
Jeszcze kilka miesięcy temu ludzie nazywali mnie przez telefon "mamo", ale teraz przez większość czasu mówią do mnie tylko "proszę pana".
ale i tak mój głos brzmi bardzo gównianie i wysoko
Wszystko inne rozwija się u mnie dobrze - broda, wzrost, ramiona itp. Są jednak problemy z moim głosem
co powinienem zrobić
wisienka na torcie wszyscy mężczyźni w mojej rodzinie mają bardzo głębokie głosy, toh main kyu chud gya ??? |