Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mesjasz przychodzi co pewien czas

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-07-2008 00:53salydus (0 punktów)Mesjasz przychodzi co pewien czas
Ocena -3 na 3
Mesjasz przychodzi co pewien czas. Istoty muszą uwierzyć Mu będącemu bez boskiej
mocy bo to jest warunkiem wybawienia z piekła skorupy Co pewien czas pojawia się na skorupie Mesjasz posoba zesłana przez
Boga zawsze ta sama lecz w innym odwłoku stosownym dla żyjących by
dać im szansę mniejszą lub większą tyle Bóg m o ż e BO c h c e zrobić
dla reszci Która może wybawić wszystkie istoty ode złego ale pozbawiona
swej boskiej opieki wypływającej z niej Słaciciela dlatego by Jemu nie przypisywać
można było zasługi deczyji wiary bo cóżeż to byłoby jakiż wyczyn osiągnięcie
zrozumienie bogyżm dla istot ulec boskiemu działaniu któremu przed którym nic
nie skryje się bo skryć nie może tak to ogromne że wszystko ulega i nic nie może
schronić się ale ulegają oni swej pysze twierdzenia przekonania jakoby to oni
sami w swej masie byli wybranymi przez Wszechnię i tracą ponownie swoją
tak rzadką nieprawdopodobnie choć zdarzającą się ale jakże niełatawo ją dostrzec
szansę w efekcie tego rodzą się by uśmiercać kolejne istoty mordujące inne
istoty byb same żyć i zło grzech piekielny trawionego skąpnie po wsze wili aż
Mu uwierzą w człowieczej osłonie Bogu co nadszedł ich istoty wszystkie nie tylko
ludzi wyzwolić ode grzechu ogromnego jakim kalają wszechświat choć wszechświat niczego nic nie wie o skorupianach albowiem skorupa jest jedynie
maleńką zgrywurą wobec wszechpotęgi Wszechnii mającej pod sobą inne
podobne tej byty tymczasem
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Mesjasz przychodzi co pewien czas.

Panie Zbysławie. Pomny udzielonej nauki, pytam. Co Pan na to? Mam wrażenie, że jest to prowokacja, wymierzona w Paskie poczucie literackiej estetyki.

Do autora. Pomimo dobrych chęci, nic nie zrozumiałem.
07-07-2008 15:24 
 Ocena 2 na 4
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   Niepotrzebnie wywołujesz mnie, witwosie. Jestem w tej samej sytuacji. Ale jako stary żeglarz przywykłem, że jeden rzyga, drugiemu nogi śmierdzą, trzeci zajada spleśniałą kiełbasę, czwarty śpi obojętnie, piąty zachwyca się zachodem słońca... I wszystko na raz, na tym samym niewielkim pokładzie.
.
07-07-2008 19:31 
 0 na 2
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>   Niepotrzebnie wywołujesz mnie, witwosie.

Chciałem poznać Twoją opinię, więc cię wywołałem.
dstr (1474 punktów)
Blogger wrócił...

Zaprawdę wyprzedza on swój czas, tylko nie jestem do końca pewny, w jakim aspekcie oraz nie jestem pewien, czy może to być aspekt pozytywny...

Generalnie -
12-07-2008 23:22 
 Ocena 1 na 1
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Blogger wrócił...
Blogger przychodzi co pewien czas...
Teksty niewątpliwie pochodzą wprost od Słaciciela ino transmisja im się sypie

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365