Zwróciłem się do autora o wysłanie mi pracy w formie elektronicznej i oto odpowiedz: "Pisałem ją w edytorze AmiPro, którego już nie używam i praktycznie pracę posiadam w formie papierowej. Powinna także być w zbiorach biblioteki PK. Pracę mogę Panu udostępnić na miejscu". Problem w tym, że ja nie mieszkam w Krakowie i fizycznie nie mam możliwości odebrać pracy i dlatego ta moja nietypowa prośba.
|