Racjonalista - Strona głównaDo treści
Quasi psychologia. Jeden utwor muzyczny.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
15-11-2025 16:24Lolek_Salambek (2665 punktów)Quasi psychologia. Jeden utwor muzyczny.
Chcialem zachecic do zapoznania się z jednym utworem muzycznym.
Chodzi o utwor:

KęKę – „Drogi Tato” gościnnie Sebastian Riedel.
www.youtube.com/watch?v=jU7dZtR29p0

Utwor ten ma to do siebie, ze w mojej ocenie odznacza się:
• Wpadającym w ucho brzmieniem (zarówno muzyka jak i wokal 😊 ).
• Ciekawym, wartościowym tekstem o istotnym wymiarze psychologicznym.
www.teksto(*)o_feat__sebastian_riedel_.html
• Wymiarem biograficznym dotyczącym Ryszarda Riedla oraz jego syna Sebastiana Riedla.


Zachecam do „zaprzyjeznienia się” z tym utworem 😊 .


S pozdravem
Wojownik Stokrotka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tschosncovaty (211 punktów)
>Chcialem zachecic do zapoznania się z jednym utworem muzycznym.
>Chodzi o utwor:
>KęKę - "Drogi Tato" gościnnie Sebastian Riedel.
>www.youtube.com/watch?v=jU7dZtR29p0
>Utwor ten ma to do siebie, ze w mojej ocenie odznacza się:
>• Wpadającym w ucho brzmieniem (zarówno muzyka jak i wokal 😊 ).
>• Ciekawym, wartościowym tekstem o istotnym wymiarze psychologicznym.
>www.teksto(*)o_feat__sebastian_riedel_.html
>• Wymiarem biograficznym dotyczącym Ryszarda Riedla oraz jego syna Sebastiana Riedla.
>Zachecam do "zaprzyjeznienia się" z tym utworem 😊 .
>S pozdravem
>Wojownik Stokrotka
Szkoda mojego cennego czasu, na coś, co nie prowadzi do kreatywnego rozwiązania jakiejkolwiek sprawy. Żale o Szopenie. Idę posłuchać coś sensownego.
panTeista (6808 punktów)
>Ciekawym, wartościowym tekstem o istotnym wymiarze psychologicznym.

Podzielam Twoje zdanie.
Lolek_Salambek (2665 punktów)
>>Ciekawym, wartościowym tekstem o istotnym wymiarze psychologicznym.
>Podzielam Twoje zdanie.

----------
Dziekuje bardzo Panteisto .

S pozdravem, Wojownik Stokrotka

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365