Utwor ten ma to do siebie, ze w mojej ocenie odznacza się: • Wpadającym w ucho brzmieniem (zarówno muzyka jak i wokal 😊 ). • Ciekawym, wartościowym tekstem o istotnym wymiarze psychologicznym. www.teksto(*)o_feat__sebastian_riedel_.html • Wymiarem biograficznym dotyczącym Ryszarda Riedla oraz jego syna Sebastiana Riedla.
Zachecam do „zaprzyjeznienia się” z tym utworem 😊 .
S pozdravem Wojownik Stokrotka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Chcialem zachecic do zapoznania się z jednym utworem muzycznym. >Chodzi o utwor: >KęKę - "Drogi Tato" gościnnie Sebastian Riedel. >www.youtube.com/watch?v=jU7dZtR29p0 >Utwor ten ma to do siebie, ze w mojej ocenie odznacza się: >• Wpadającym w ucho brzmieniem (zarówno muzyka jak i wokal 😊 ). >• Ciekawym, wartościowym tekstem o istotnym wymiarze psychologicznym. >www.teksto(*)o_feat__sebastian_riedel_.html >• Wymiarem biograficznym dotyczącym Ryszarda Riedla oraz jego syna Sebastiana Riedla. >Zachecam do "zaprzyjeznienia się" z tym utworem 😊 . >S pozdravem >Wojownik Stokrotka Szkoda mojego cennego czasu, na coś, co nie prowadzi do kreatywnego rozwiązania jakiejkolwiek sprawy. Żale o Szopenie. Idę posłuchać coś sensownego.