> >>Co jest nie tak z moim tekstem Manifest Demokratyczny> >pisz krótko, tak jak ja  > No tak, Ulisses to raczej nie jest Twoja ulubiona lektura (moje też nie). Może... Latarnik?  Kubuś Puchatek  > >np. że naszym ustawieniem FABRYCZNYM jest żyć w komunie> Jak w rodzinie?tak ale to nie musi być rodzina, ludzie jak sa blisko, to są blisko zresztą oni się mieszali, inaczej to byłby chów wsobny > >> [...] bzdury wypisujesz, co za gniot> >to prawda bzdury wypisujesz, co za gniot> Ulżyło mi.nie jesteś taki sztywniak jak wielu z nas ra fR > > potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo> I ludożerstwo.jeśli już to rytualne, np. zjadali mózgi by posiąść moc zmarłego
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|