Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co jest nie tak z moim tekstem Manifest Demokratyczny?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-04-2026 02:07niewidzialny latarnik (204 punktów)Co jest nie tak z moim tekstem Manifest Demokratyczny?
Co jest nie tak z moim tekstem Manifest Demokratyczny - 10 Tez, że nikt go nie skomentował? Nikt nawet nie napisał: bzdury wypisujesz, co za gniot itp. Naprawdę żadnych refleksji?? Więc o co chodzi? Nie wiecie co zrobić z tym fantem? Aż taki zaskakujący? Czy aż taki oczywisty, że uznaliście, iż nie ma co sobie strzępić języka po próżnicy? Wydaje mi się jednak, że zwróciłem w tym tekście uwagę na parę istotnych, nietuzinkowych kwestii wartych rozważenia. Jeśli się mylę, też chciałbym to usłyszeć.

W związku z tym anonsuję jeszcze raz mój tekst i liczę na jakieś niewymuszone komentarze pod nim:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,956864

Zresztą, nie musicie wchodzić na ten link, wystarczy, że zjedziecie parę wpisów niżej w tym dziale i też go znajdziecie. Jak to mówią: najciemniej pod latarnią.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Co jest nie tak z moim tekstem Manifest Demokratyczny
pisz krótko, tak jak ja
np. że naszym ustawieniem FABRYCZNYM jest żyć w komunie

> [...] bzdury wypisujesz, co za gniot
to prawda bzdury wypisujesz, co za gniot

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
19-04-2026 00:38 
 Ocena 1 na 1
niewidzialny latarnik (204 punktów)
>>Co jest nie tak z moim tekstem Manifest Demokratyczny
>pisz krótko, tak jak ja

No tak, Ulisses to raczej nie jest Twoja ulubiona lektura (moje też nie). Może... Latarnik?

>np. że naszym ustawieniem FABRYCZNYM jest żyć w komunie

Jak w rodzinie?

>> [...] bzdury wypisujesz, co za gniot
>to prawda bzdury wypisujesz, co za gniot

Ulżyło mi.

>
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo


I ludożerstwo.
20-04-2026 13:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Co jest nie tak z moim tekstem Manifest Demokratyczny
>>pisz krótko, tak jak ja
>No tak, Ulisses to raczej nie jest Twoja ulubiona lektura (moje też nie). Może... Latarnik?
Kubuś Puchatek

>>np. że naszym ustawieniem FABRYCZNYM jest żyć w komunie
>Jak w rodzinie?
tak
ale to nie musi być rodzina, ludzie jak sa blisko, to są blisko
zresztą oni się mieszali, inaczej to byłby chów wsobny

>>> [...] bzdury wypisujesz, co za gniot
>>to prawda bzdury wypisujesz, co za gniot
>Ulżyło mi.
nie jesteś taki sztywniak jak wielu z nas ra fR

>> potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
>I ludożerstwo.
jeśli już to rytualne, np. zjadali mózgi by posiąść moc zmarłego


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365