Pisząc sprawozdanie z miernictwa elektronicznego natrafiłem na taki oto wywiad z panem Terlikowskim na łamach gazety: Polska ustami Boga Cytat:Czy w sprawie in vitro mamy szansę się w Polsce spokojnie dogadać? Bez krzyków?
- Tak, przy prostym założeniu, że in vitro będzie zakazane. Wątek pana Terlikowskiego był już na forum poruszany. Jednak w tym artykule jest kilka niecodziennych kwestii, które mogą poruszyć świadomość niejednej osoby. Np. coś o misji naszego narodu: Cytat:"- Jesteśmy krajem, który może się przyczynić do reewangelizacji Europy. I to jest właśnie nasza misja. Smoleńsk jest pewnym znakiem. Przypomina Polakom, że nie mają tak łatwo: tylko zarabiać, kupować, jeść i spać. Wzorzec wygodnego, fajnego życia nie do końca jest dla nas. Mamy zrobić coś więcej." W XXI wieku wciąż ktoś wierzy w to że jesteśmy przedmurzem chrześcijaństwa i robi z nas prawie kolejny naród wybrany! Ja z kolei pytam o to czy takie artykuły są potrzebne? Czy cokolwiek wnoszą? Czy miały jedynie oderwać mnie od referowania na ultraciekawy temat jakim jest cyfrowy oscyloskop? Czy może to po prostu niecodzienna dawka humoru. Bo z odpowiedzi pana Terlikowskiego nie można znieść nie parskając co raz to głośniejszym śmiechem. Polecam i jestem ciekaw Waszych opinii. Który fragment uważacie za najzabawniejszy? Mój faworyt to: Cytat:Rozwody powinny być zakazane w Polsce?
- Tak. |