Niezłe! Jak widać wojna gangów i mafii energetycznych rozwija się na wielu frontach. ostatnio mafia energii jądrowej doznała nieczekiwanego ciosu, ale napewno się jeszcze odbije. Gangi wiatrowe i słoneczne mają się teraz dobrze. Ja stawiałbym na energię wodną, ale ten gang coś słaby. Gazowcy idą nieźle, ale jak widać obrywają od wiatrowych i słonecznych. Brunatno i Czarnowęglowi mają dużą część rynku i koszą masę dotacji, ale smrodzą i pylą więc chyba w końcu padną. Znakiem czasu jest masowe użycie w wojnie propagandowej tak zwanych profesorów, którzy za kasę napiszą wszystko co trzeba.
|