Racjonalista - Strona głównaDo treści
O życzeniach, z życzeniami

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
22-04-2011 12:53Almentyna (417 punktów)O życzeniach, z życzeniami
Ocena 5 na 5
Pośród wielu zwyczajnie miłych, dostaliśmy i takie, które nas poruszyły, bo pochodzą od firmy z dość cynicznym i łasym kasy legalnej i nielegalnej podejściem do spraw zawodowych. Czyżby raziła hipokryzja? A może ciche założenie, że wszyscy wielbimy naszego kochanego Jezusicka?

"Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co uśpione, ożywi to co Jeszce martwe i niech nas światło Jego prowadzi przez życie w radości i pokoju.
Życzy cały zespół /.../ "


Czy was drażnią życzenia pełne świętych komunałów?

PS. Posyłam moje neutralne światopoglądowo komunały:

Życzę wszystkim samych przyjemnych rzeczy, każdemu w ilości według osobistego zapotrzebowania:

słodyczy,
rozrywek,
używek,
kasy,
zdrowia,

a oprócz rzeczy z listy, także żeby rodzina i przyjaciele mieli się jak najlepiej
:- )

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Paweł Kowalski (40 punktów)
no pięknie... a z jakiej okazji te życzenia?
22-04-2011 16:07 
 Ocena 6 na 6
liliac (147340 punktów)
>no pięknie... a z jakiej okazji te życzenia?

Zapewne z okazji długiego weekendu. Może nie bardzo długiego, ale ten wolny poniedziałek też się liczy
22-04-2011 17:10 
 Ocena 4 na 4
Piotr Felstau (492 punktów)
>no pięknie... a z jakiej okazji te życzenia?
>
2010-tej rocznicy zmartwychwstania katolickiego zombie.
W związku z tym, życzę wesołego zombie Jezuska
22-04-2011 17:34 
 Ocena 3 na 3
kuba1313 (170 punktów)
>2010-tej rocznicy zmartwychwstania katolickiego zombie.
>W związku z tym, życzę wesołego zombie Jezuska

Możę się czepiam ale to nie 2010-ta rocznica. (Jeśli już liczymy lata od zdarzeń które nie miały miejsca.)


"Samotności, jakaś ty przeludniona!" - S. J. Lec
Piotr Felstau (492 punktów)
Masz świętą rację, nie odjąłem 33 lat od 2011, bo tyle ponoć żył półbóg Jezus.
No to mamy tysiąc dziewięćset siedemdziesiątą ósmą rocznicę zmartwychwstania katolickiego zombie.
22-04-2011 18:45 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)
>no pięknie... a z jakiej okazji te życzenia?
Może bez okazji? Może Almentyna nam po prostu dobrze życzy?


Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
22-04-2011 19:14 
 Ocena 2 na 2
Almentyna (417 punktów)
>no pięknie... a z jakiej okazji te życzenia?

Święta wiosny!

Jest na świecie wiele cudownych rzeczy, ale cudów nie ma.
Marcinlet (1935 punktów)
>Czy was drażnią życzenia pełne świętych komunałów?
Są mi obojętne.
kogut59 (3090 punktów)
>hipokryzja? A może ciche założenie, że wszyscy wielbimy naszego kochanego Jezusicka?
> [color=blue]"Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego Niech
>Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co uśpione, ożywi to co Jeszce martwe i niech nas światło


Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365