Pośród wielu zwyczajnie miłych, dostaliśmy i takie, które nas poruszyły, bo pochodzą od firmy z dość cynicznym i łasym kasy legalnej i nielegalnej podejściem do spraw zawodowych. Czyżby raziła hipokryzja? A może ciche założenie, że wszyscy wielbimy naszego kochanego Jezusicka? "Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co uśpione, ożywi to co Jeszce martwe i niech nas światło Jego prowadzi przez życie w radości i pokoju. Życzy cały zespół /.../ "Czy was drażnią życzenia pełne świętych komunałów? PS. Posyłam moje neutralne światopoglądowo komunały: Życzę wszystkim samych przyjemnych rzeczy, każdemu w ilości według osobistego zapotrzebowania: słodyczy, rozrywek, używek, kasy, zdrowia, a oprócz rzeczy z listy, także żeby rodzina i przyjaciele mieli się jak najlepiej :- )  |