>Zabawne to jest, że Jezus urodził się 4 lata przed Chrystusem.
Bloody damn! To dwóch ich było?! A to gagatki... Igrały nam millenia na nosach, bawiąc się w doppelgangerów! I może być, że umarł jeden, a zmartwychwstał drugi! Znaczy- wstał, może nawet z martwych, jeśli tylko leżał na tym pierwszym, sztywnym.
To ci jazda!
Fabricati Diem, Pvnc!
|