Witajcie, O książce "Kiedy boga nie ma" pisałem na forum już kiedyś, pytając również o Wasze opinie. Tym razem wrzucam jedynie informację, że tytuł nie dość, że jest, to jeszcze trafił do kilku czytelników. Sam ten fakt cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę opór materii w postaci pewnych środowisk oraz kilku przedstawicieli nauk społecznych. Reasumując, książka spotkała się z niechęcią, ale i pozytywnym nastawieniem wielu osób, zatem pozwalam wrzucić sobie odnośnik do jej strony w znanym serwisie czytelniczym - może kogoś zainteresuje, może kogoś zirytuje. - lubimyczytac.pl/ksiazka/270477/kiedy-boga-nie-ma Pozdrawiam, Przemek |