Witam! Zawsze kiedy pragne spojrzenia na problem pisuje na rózne fora. Nie bez powodu ślęczę właśnie nad tekstem pytając Was - jak sie nauczyć wiary...? w siebie...
Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>A nad jakim tekstem ślęczysz? >Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka. Patanie tylko na co czeka..?Moze uczy sie cierpliwosci sytuacyjnej....?Przezuwajać trawę kontempuje.W ieczorem zostaje doprowadzone do obory na spoczynek,aby na drugi dzien ponownie rozpocząć dzien,jak większość z Nas.Z taka tylko różnicą,że my nawet będąc prowadzeni błądzimi)))