Dostałem do wypełnienia kartkę "Będąc odpowiedzialnym za wychowanie w wierze mojego dziecka" (imie, nazwisko) "wyrażam życzenie jego uczestnictwa w zajęciach z religii katolickiej." Poniżej "podpis rodziców lub prawnych opiekunów". Czy wymagana jest zgoda obydwu opiekunów (w przypadku przedszkolaka)?
|