Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przepraszam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
15-09-2008 15:37paluch (313 punktów)Przepraszam
Przepraszam że zakładam nowy wątek, ale chciałem się dowiedzieć co należy zrobić aby zarejestrować w naszym kraju nową religię? Szukałem na gogolach ale nie znalazłem. Myślę o Kościele Latającego Potwora Spaghetti ale może uda się połączyć go z wyznawcami Niewidzialnego, Różowego Jednorożca i Kościołem Niebiańskiego Czajniczka.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

@ffe? (3233 punktów)Odp: przepraszam
Czy to wystarczy?
www.racjon(*)osciola.i.zwiazku.wyznaniowego

Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
dark magus (320 punktów)
>Przepraszam że zakładam nowy wątek, ale chciałem się dowiedzieć co należy zrobić aby zarejestrować
>w naszym kraju nową religię? Szukałem na gogolach ale nie znalazłem. Myślę o Kościele Latającego
>Potwora Spaghetti ale może uda się połączyć go z wyznawcami Niewidzialnego, Różowego Jednorożca i
>Kościołem Niebiańskiego Czajniczka.
>

A propos mojego komentarza w innym miejscu ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,137407#w155749 ) - proponuje zebys zalozyl Kosciol Dobra i Zla . Zapisze sie tam szybciutko wiekszosc tu obecnych. Moze nawet niezla kase na tym zbijesz
Aleksander Głowacki (1725 punktów)
Osobiście wierzę w krasnoludki i miło by było gdyby ktoś zarejestrował "Zjednoczony Kościół Koszałka-Opałka" - jest to jedyna religia poparta empirycznymi dowodami.
A tak na serio: to z tego co wiem aby zarejestrować związek wyznaniowy (religię?) należy zebrać odpowiednią liczbę wyznawców (ta liczba o ile dobrze pamietam jest dość niska).
paluch (313 punktów)
Dzięki za szybką odpowiedz. Teraz tylko kampania telewizyjna i mamy kościół. Wszak wszyscy mieszkańcy kosmosu są wyznawcami Latającego Potwora Spaghetti. 100% wiernych, niech mnie KK przebije
Wymagają udokumentowanych obrzędów i doktryny religijnej. heh coś trzeba będzie wymyślić aby katolicki urzędnik się nie przyczepił. Może ktoś chętny do pomocy?
15-09-2008 19:31 
 Ocena 2 na 2
Attagen (96 punktów)
>Wszak wszyscy mieszkańcy kosmosu są wyznawcami Latającego Potwora Spaghetti. 100% wiernych, niech mnie KK przebije

Wszak każdy wie że żaden kościół nie może się równać z Kościołem Rycerzy Mówiących "Ni",a mówiący inaczej to heretycy i bluźniercy !!!

Ps. Wie ktoś z was w jakim filmie byli przedstawieni rycerze mówiący "NI"

Przepraszam za brak przecinków i zawiłość tekstu.
---------------------------------------------------------
Dobro i zło - Nie istnieje coś takiego, istnieją tylko ludzie...

16-09-2008 00:47 
 Ocena 3 na 3
Gosia (9452 punktów)

>Wszak każdy wie że żaden kościół nie może się równać z Kościołem Rycerzy Mówiących "Ni",a mówiący inaczej to heretycy i bluźniercy !!!
Zapominasz, że sami ulegli herezji stając się Rycerzami Mówiącymi Eke eke eke ptang Zu boing.
>Ps. Wie ktoś z was
Ktoś wie
Attagen (96 punktów)
Brawo doskonała odpowiedź Gosiu
Ni Peng Neee - wom! Mój szacunek za dobrą odpowiedź już masz ponadto możesz wybrać sobie nagrodę Pierwsza to święta księga ze słowami "NI", drugą jest żywopłot a trzecia to najwyższe drzewo w lesie ścięte przy użyciu śledzia!
Co wybierasz?
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Piszesz zawile, pomijasz przecinki i nawet nie przepraszasz? Nic nie rozumiem.
.
16-09-2008 09:30 
 Ocena 1 na 1
Attagen (96 punktów)
>Piszesz zawile, pomijasz przecinki i nawet nie przepraszasz? Nic nie rozumiem.
>.
Przepraszam!
Było już późno i wyleciało mi z głowy :/
Ps. Miło że ktoś to zauważył

Przepraszam za brak przecinków i zawiłość tekstu.
---------------------------------------------------------
Dobro i zło - Nie istnieje coś takiego, istnieją tylko ludzie...
16-09-2008 12:15 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

> możesz wybrać sobie nagrodę Pierwsza to święta księga ze słowami "NI", drugą jest żywopłot a trzecia to najwyższe drzewo w lesie ścięte przy użyciu śledzia!
>Co wybierasz?
Śledzia (obżerają mnie cztery koty).
Attagen (96 punktów)
>> możesz wybrać sobie nagrodę Pierwsza to święta księga ze słowami "NI", drugą jest żywopłot a trzecia to najwyższe drzewo w lesie ścięte przy użyciu śledzia!
>>Co wybierasz?
>Śledzia (obżerają mnie cztery koty).
Niestety wczoraj ostatniego śledzia mój sierściuch (kot) zjadł.
Będzie musiał wystarczyć Pani mój szacunek.

Przepraszam za brak przecinków i zawiłość tekstu.
---------------------------------------------------------
Dobro i zło - Nie istnieje coś takiego, istnieją tylko ludzie...
Gosia (9452 punktów)

>Będzie musiał wystarczyć Pani mój szacunek.

Całkowicie mnie to zadowala.
Odwzajemniam.
paluch (313 punktów)Odp: Przepraszam
Dobra Polski Kościół Latającego Potwora Spaghetti się już tworzy. Chętni do budowy proszeni są o kontakt: moc.liamg@ysipaz.msf lub na Naszej Klasie: nasza-klasa.pl/profile/17912793 proszę o niewysyłanie niepotrzebnych maili typu: to nie wyjdzie, jesteś głupi, spłoniesz w piekle.
16-09-2008 18:20 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)
>Dobra Polski Kościół Latającego Potwora Spaghetti się już tworzy.

Nie zostanę jego wyznawcą, co innego gdyby ktoś założył Kościół Peklowanej Golonki. Zostałbym wiernym wyznawcą, podpisałbym nawet piwem certyfikat z diabłem na wieprzowej skórce.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365