>W poniedziałek, 14 czerwca o godz. 19:00 Wydawnictwo Czarna Owca i Traffic Club zapraszają na >spotkanie poświęcone książce "Niezbędnik ateisty" rozmowy Piotra Szumlewicza. >Jak argumentować na rzecz świeckiego Państwa? Jak egzekwować przysługujące polskim obywatelom, bez >względu na wyznawany światopogląd i religię, prawa? Jak uczyć dzieci tolerancji i samodzielnego >myślenia? Na te i wiele innych pytań spróbują odpowiedzieć: Agnieszka Graff, Bożena Keff, Roman >Kurkiewicz, Piotr Szumlewicz. Pierwsze słowa i pytania zadane w opisie na Facebooku, gdzie zostałem zaproszony na to spotkanie, niestety nie zostały w jakikolwiek sposób podczas dyskusji poruszone. Cytując: "Publiczne przyznanie się do niewiary w Boga nadal bywa w Polsce aktem odwagi, jeśli nie szaleństwa. Mimo to, coraz więcej osób decyduje się mówić o tym otwarcie. Jak rozmawiać o swoim wyborze z bliskimi?" Szkoda. Czekam jednak na te cykliczne spotkania co kwartał/dwa miesiące. Pozdrawiam
|