Racjonalista - Strona głównaDo treści
AUTOeliminacja idiotów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-09-2008 14:49kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
AUTOeliminacja idiotów
Źródło: TVN24.

W pełni popieram samobójstwa takich kretynów. Uwalniając społeczeństwo od siebie zwiększają bezpieczeństwo pozostałych.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stilb (1323 punktów)
>Źródło:
>TVN24.
>W pełni popieram samobójstwa takich kretynów. Uwalniając społeczeństwo od siebie zwiększają
>bezpieczeństwo pozostałych.
>
Każde życie jest cenne nawet takiego kretyna (który przeżył)
stilgar (7322 punktów)

>Każde życie jest cenne nawet takiego kretyna (który przeżył)
Dla kogo cenne? Przecież dla nich chyba nie było, skoro się zabili...
stilb (1323 punktów)
>>Każde życie jest cenne nawet takiego kretyna (który przeżył)
>Dla kogo cenne? Przecież dla nich chyba nie było, skoro się zabili...
Nie wszystkim młodość przemknęła tak szybko ze nie pamiętają jacy byli.
stilgar (7322 punktów)
>>>Każde życie jest cenne nawet takiego kretyna (który przeżył)
>>Dla kogo cenne? Przecież dla nich chyba nie było, skoro się zabili...
>Nie wszystkim młodość przemknęła tak szybko ze nie pamiętają jacy byli.
Nie rozumiem, co masz na myśli.
stilb (1323 punktów)
>Nie rozumiem, co masz na myśli

Człowiek młody nie zastanawia się nad bezpieczeństwem, to chyba wiesz?
27-09-2008 20:35 
 Ocena 2 na 2
stilgar (7322 punktów)
>>Nie rozumiem, co masz na myśli
>Człowiek młody nie zastanawia się nad bezpieczeństwem, to chyba wiesz?
Nie, człowiek głupi się nie zastanawia nad niebezpieczeństwem. Młodzi ludzie to nie są bezrozumne małpki, które myślą tylko o zabawie. Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów ( jedzie po pijanemu ) to jest głupi, bez względu na wiek.

Nie uważam, żeby wiek był jakimkolwiek usprawiedliwieniem.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Pijana menda o mało mnie nie zabiła. Do końca życia będę cierpiał na skutek tego wypadku. A ta qrew, znana w okolicy z popisywania się jazdą po pijanemu dostanie 2 lata w zawieszeniu w najlepszym przypadku.







A teraz broń życia takich gnojów, proszę bardzo.

stilgar (7322 punktów)
>Źródło:
>TVN24.
>W pełni popieram samobójstwa takich kretynów. Uwalniając społeczeństwo od siebie zwiększają
>bezpieczeństwo pozostałych.
>

Wolałbym, żeby się nie zabijali na drogach - jeszcze trafią w samochód niewinnego człowieka...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365