Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niezarejestrowani

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
07-12-2009 23:12J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Niezarejestrowani
Ocena 23 na 23
Witam!
Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?
Jakoś wydaje mi się, że ostatnio używają tego zbanowani i nawiedzeni odpisujący sami sobie. Normalne wypowiedzi niezarejestrowanych nie są zbyt częste.
Troszkę dziwna polityka.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

keymak (3379 punktów)
Ostatecznie niech i sobie piszą, ale powinniśmy mieć wybór czy chcemy widzieć ich wypociny. W tej chwili można ukryć posty zarejestrowanych użytkowników. Powinna być jeszcze opcja ukrywania postów wszystkich niezarejestrowanych.
Celtyk (3337 punktów)
>Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?
Czy kogoś irytują nie wiem - mnie nie Ja je po prostu omijam takie wypowiedzi w wątku . . .
>Jakoś wydaje mi się, że ostatnio używają tego zbanowani i nawiedzeni odpisujący sami sobie.
To pytanie do moderatorów - oni posiadają większe możliwości kontroli kto i z kąd pisze . . .
>Normalne wypowiedzi niezarejestrowanych nie są zbyt częste.
Ale się zdarzają.
>Troszkę dziwna polityka.
Dla mnie każda polityka jest dziwna
   Temat niezarejestrowanych forumowiczów powraca kolejny raz. Podejrzewam, że kolejny raz sprawa "upadnie" w konfrontacji z opinią Władnych tego forum. W końcu to ich forum a my tu tylko uczestnikami tego portalu z prawem zgłaszania swoich uwag (dobre i to ). Czasem uwagi są uwzględniane a czasem nie.
   Dostęp do treści zawartych na forum bez potrzeby rejestracji uważam jak najbardziej za zasadne a wręcz słuszne (sam tak tu trafiłem). Natomiast dyskusja z osobami niezarejestrowanymi w mojej ocenie jest bezsensowna - nigdy nie wiem czy mi odpowie ta sama osoba, co pisała wcześniejszego posta, czy ktoś zupełnie inny, kto dla zabawy wybrał sobie ten sam nick. I z tego też powodu nie odpisuję na posty niezarejestrowanych.
Pozdrawiam

Prawda nigdy nie triumfuje - wymierają tylko jej przeciwnicy. -- Max Planck --
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Czy kogoś irytują nie wiem - mnie nie Ja je po prostu omijam takie wypowiedzi w wątku . . .
Rzecz w tym omijaniu właśnie, sprawdzam nowe wypowiedzi w interesującym mnie wątku a tam j.w.
Ojciec Ateusz (9201 punktów)
> Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?

Mnie tam irytują nawet posty zarejestrowanych...

A przy postach niezarejestrowanych poproszę tylko uprzejmie o brakujące guziczki "plus" i "minus".
08-12-2009 13:55 
 Ocena 7 na 7
Kowalska (14008 punktów)
>> Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?

>Mnie tam irytują nawet posty zarejestrowanych...

   Ba! Mnie najbardziej irytują moje własne posty
08-12-2009 16:49 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>> Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?
>>Mnie tam irytują nawet posty zarejestrowanych...
>    Ba! Mnie najbardziej irytują moje własne posty

   Mnie też.
Zella (1321 punktów)

> Mnie najbardziej irytują moje własne posty
Mnie też.<

Mnie nie! Pouczają , douczają !
Zella
08-12-2009 21:28 
 Ocena 1 na 1
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>>> Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?
>>Mnie tam irytują nawet posty zarejestrowanych...
Mam to za sobą Przestałem pisywać pod piwkach
09-12-2009 17:49 
 Ocena 1 na 1
Zella (1321 punktów)

>Ba! Mnie najbardziej irytują moje własne posty <

Kobieto!Dobre posty!! Nie doceniasz roli kobiet w tym światku "Diogenesów" ?!( Nie konkretnego!)
Łagodzimy obyczaje, przedstawiamy finezyjną inteligencję i... jesteśmy zarejestrowane! Wprawdzie kojarzy mi się rejestr z poborem do wojska, ale nas nie
powołają, bo w wojsku finezja z inteligencją byłaby tzw."wybuchem"!
Bądź dumna ze swojej płci!( Pamiętasz z piosenki:"gdzie te chłopy"? Gdzie?!!)

Pozdrawiam Cię! Zella
08-12-2009 16:06
 Ocena 10 na 10
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Witam!
>Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?
>Jakoś wydaje mi się, że ostatnio używają tego zbanowani i nawiedzeni odpisujący sami sobie.
>Normalne wypowiedzi niezarejestrowanych nie są zbyt częste.
>Troszkę dziwna polityka.

To ma podobno służyć wolności wypowiedzi.
Ale prawo do anonimowego wypowiadania się na forum bez żadnych warunków wstępnych nie jest zapisane w Deklaracji Praw Człowieka.

Po co komu wolność wypowiedzi skoro się tych wypowiedzi wstydzi? Bo jak inaczej ocenić fakt, że ktoś zmienia nicki bo woli, żeby się za nim nie ciągnęło odium wcześniejszych postów?

Argument, że ma się już rejestrację na tylu forach, że trudno się połapać z hasłami, również padający przy każdej takiej dyskusji, jest absurdalny.
Na ilu forach może się normalny człowiek (mający szkołę, studia czy pracę, życie rodzinne i towarzyskie, zwykłe codzienne sprawy do załatwienie, zakupy do zrobienia, tyłki dzieciom do wytarcia) aktywnie udzielać?
Mnie wystarcza Racjonalista i 2 grupy z Usnetu a i tego nadto.

Raz ktoś napisał w podobnym wątku, że osoby niepełnosprawne często się udzielają na wielu forach, bo to ich kontakt z innymi ludźmi. Osoby spragnione kontaktu raczej nie jątrzą i nie trollują!

Rejestracja jest prosta i nie trzeba żadnych danych osobowych ujawniać.
Hasło można zapisać w przeglądarce, to nie klucz do skarbca.

Podpisuje się dwiema rekami za ograniczeniem anonimów.

"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
lotrek (14275 punktów)

>Czy kogoś jeszcze irytują posty niezarejestrowanych?
A niech piszą...to webmaster ma problem ze zbanowanymi
Czytam to, co mnie zainteresuję.

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
08-12-2009 21:30 
 Ocena 2 na 2
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Czytam to, co mnie zainteresuję.
Jesteś teraz jednym z podejrzanych
08-12-2009 21:52 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)
>>Czytam to, co mnie zainteresuję.
>Jesteś teraz jednym z podejrzanych
Chyba pójdę się pomodlić


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365