Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ciekawa reklama na portalu - Humor

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
03-05-2011 15:44Dominik Gajewski (677 punktów)Ciekawa reklama na portalu - Humor
Ocena 2 na 2
Coś dla poprawienia humoru - czyli jakie reklamy są na Portalu
img864.ima(*)g864/1342/reklamaadekwatna.jpg
ciekawe czy dużo zyskali reklamując się tutaj:D
dla ciekawskich link odnoszący z tej reklamy www.ilsigi(*)nipaolosecondo.eu/pl/index.php
:DDD
choć może to sposób i należy reklamować np książki Dawkinsa na Frondzie choć sądzę iż oni nie mają takiego poczucia humoru i uznali by to za atak na nich
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

liebes (612 punktów)
Ciekawi mnie, czy to są reklamy losowo wyświetlane np. przez Google, czy jak to się odbywa?

Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją - Woody Allen
03-05-2011 16:28 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>Ciekawi mnie, czy to są reklamy losowo wyświetlane np. przez Google, czy jak to się odbywa?
Kontekstowo. Mimo to jestem zdziwiony, że takie reklamy ciągle się tu wyświetlają.
Wystarczy w panelu AdSense ustawić jak na screenie:


Młot na czarowników
03-05-2011 20:04 
 Ocena 1 na 1
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Tak zrobiłem. Zobaczymy teraz.
04-05-2011 09:46 
 Ocena 1 na 1
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Tak zrobiłem. Zobaczymy teraz.

Pomimo, że wyłączyłem tę kategorię, wspomniana w wątku reklama papieska i tak się dziś pokazuje.
04-05-2011 10:14 
 Ocena 3 na 3
Ag-nes (2295 punktów)
>>Tak zrobiłem. Zobaczymy teraz.
>Pomimo, że wyłączyłem tę kategorię, wspomniana w wątku reklama papieska i tak się dziś pokazuje.


Uhm, ale nic to, tego typu reklamy na racjonaliście, potrafią poprawić humor
04-05-2011 11:06 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
Nie wyznaję się zbyt dobrze na kościelnej terminologii, ale dlaczego właściwie jest "Papież Jana Pawła II", a nie po prostu "Papież Jan Paweł II"? Papież to jest również ten bejm (jak to się u nas czasem mówi) upamiętniający Papieża?
04-05-2011 13:26 
 Ocena 2 na 2
Olga W. (396 punktów)
>Nie wyznaję się zbyt dobrze na kościelnej terminologii, ale dlaczego właściwie jest "Papież Jana Pawła II", a nie po prostu "Papież Jan Paweł II"? Papież to jest również ten bejm (jak to się u nas czasem mówi) upamiętniający Papieża?
Właśnie miałam pytać, czy JPII był tak wysoko postawiony, że miał własnego, prywatnego papieża
04-05-2011 14:36 
 Ocena 3 na 3
Dominik Gajewski (677 punktów)
Bo nie będzie pogańska przeglądarka cenzurowała Papieża
Może trzeba odhaczyć, zgodnie z prawdą, politykę i biznes.
Hodża (11172 punktów)
Uwierzyłem w cuda.
Ty uwierzyłeś, bo zobaczyłeś; błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli.


Bóg miłuje tych, którzy smurfują z radością.
05-05-2011 08:21 
 Ocena 1 na 1
Ag-nes (2295 punktów)
>>Uhm, ale nic to, tego typu reklamy na racjonaliście, potrafią poprawić humor
Mówiłam, że jest wesoło
Takie "cuda" mi się dzisiaj wyświetliły

04-05-2011 10:24 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>Pomimo, że wyłączyłem tę kategorię, wspomniana w wątku reklama papieska i tak się dziś pokazuje.
Bo może to kategoria "Szybkie bogacenie się"? Albo... "Suplementy"?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
04-05-2011 17:46 
 Ocena 1 na 1
Hodża (11172 punktów)
>>Tak zrobiłem. Zobaczymy teraz.
>Pomimo, że wyłączyłem tę kategorię, wspomniana w wątku reklama papieska i tak się dziś pokazuje.

Może to dlatego, że silnikiem Googla jest sam Duch Święty i żadne prośby i błagania ani panele zarządzania treścią tu nie pomogą.


Bóg miłuje tych, którzy smurfują z radością.
Koraszewski (82900 punktów)
Jeszcze zabawniej było kiedy ta sama reklama wyskoczyła w artykule Agnieszki Zakrzewicz z Rzymu. Niezorientowany mógłby pomyśleć, że to przemyślana ilustracja tekstu od redakcji.
i.czaplicka (5782 punktów)
A ja mam to:



(do artykułu Agnieszki Zakrzewicz)
03-05-2011 18:39 
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)
A ja w ogóle nie mam takich fajnych rzeczy. Mam Adblock Plus

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
liliac (147340 punktów)
>A ja w ogóle nie mam takich fajnych rzeczy. Mam Adblock Plus

Ja też
finerbijk (17282 punktów)
Reklama kontekstowa kurcze

Anna Salman (16360 punktów)
>ciekawe czy dużo zyskali reklamując się tutaj:D
to jest przecież oferta lokaty kapitału; może kiedy KRK wróci do sprzedaży odpustów, też będą reklamy w sieci ...
Olga W. (396 punktów)
Tak swoją drogą to widziałam gdzie indziej banner z uskrzydloną dziewczynką i napisem "Na komunię chciałabym", kontynuacja zdania zmieniała się i były to a to złote kolczyki, a to keyboard Yamaha. Wygląda na to, że przeżycia duchowe szlag trafił.
Już nie będę marudzić, że za moich czasów chciało się rower albo zegarek.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365