>Dla mnie jest to naprawdę ciekawe zjawisko jak można być tak Głupim i uwierzyc, że jakaś tam wróżka (tu tez nie mam pytań) potrafi uzdrowić poprzez rozmowę telefoniczną. I jakoś powiem szczerze nie było mi szkoda ludzi, którzy płakali w tym programie. Może i bezduszna jędza jestem, ale żeby nie zauważyc ,że baba ich nabija w butelkę i do tego precyzyjnie czyści im konta (sic!). Toż to lepiej chyba na mszę iśc dać za zdrówko, bo przynajmniej widzimy kto nas okrada. >pozdrawiam Ja też jestem bezduszna jędzą i uwazam, ze egzorcystka wcale karana byc nie powinna - za naciaganie. Nie pisze o innych sprawach, skarbowce , ZUS-ie - trafił swój na swego. Jakie to naciaganie - na siłę zmuszano kogos, pod zagrozeniem, zeby do niej dzwonił?Żeby wpłacał pieniądze w zasadzie nie wiadomo komu i gdzie?Doczytajcie sie - nie o uzdrawianie tak naprawdę chodzilo a o oczyszczanie z towarzystwa duchów , do tego nieczystych.Takie samo oczyszczanie robią egzorcysci. W szkole łódzkiej nauczyciele nawet mieli wyklady księdza egzorcysty jak rozpoznać, czy dziecko jest nieznośne, czy nawiedzone przez demony.Ale baba nie jest ani ksiedzem, ani zakonnicą i do tego zgubiła ja pazerność i to nawet nie własna, tylko kolejnego męża, o połowę albo i więcej mlodszego od niej. Kochliwa jest ona bowiem nad podziw i zawsze zakochana w kimś w wieku jej syna, albo jeszcze w młodszym - jak ten ostatni.I to nie ona juz robi te egzorcyzmy na odległość, ale jej mąż i asystentki , rzekomo przez nią wykształcone osoby.
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji
|