Kiedyś, o ile pamiętam był na to w regulaminie paragraf. Poniżej -10, bodajże, punktów Kolegium Moderatorów miało prawo sprzedać bana delikwentowi. Ale przejrzałem pobieżnie regulamin i ni ma.. wcięło czy mi się wydało?
Więc teraz zapewne deliwent będzie mniej niż zero.. (wypunktowany)
Jest, jeżeli ktoś ma mniej niż -9 punktów to nie może już pisać, ale to nie ban tylko blokada. Jak go inni lepiej ocenią to będzie mógł. To taki mechanizm na wszelki wypadek, gdyby moderatorzy zaspali.