Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kto byl ojcem Jana Chrzciciela i Jezusa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-09-2008 21:22tomaszewski (-6 punktów)Kto byl ojcem Jana Chrzciciela i Jezusa
Ocena -3 na 3
mam pytanie do wszystkich kto byl ojcem Jana Chrzciciela i Jezusa. z tego co wiem to jakas osoba ktora nazwano duch swiety zrobila dziecko Elzbiecie a nastepne za okolo 3 lub wiecej miesiecy nastepne mlodzszej Marii oczywiscie z rodziny Elzbiety moze podczas odwiedzin Marii u Elzbiety lub ktos osobiscie odwiedzil Marie bo widzial ja u Elzbiety. a po dluzszym czasie od spotkania Marii ze znajomym Elzbiety co sie zwal duch swiety z dzieckiem w brzuchu Maria postanawia odwiedzic Elzbiete aby jej opowiedziec nowine. mam pytanie kto zrobil dzieci Elzbiecie i jej siostrzenicy kim jest postac tajemniczego ducha swietego
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

30-09-2008 21:43
 Ocena 10 na 10
Adamiak (36436 punktów)Odp: kto byl ojcem jana chrzciciela i jezusa
>>...mam pytanie kto zrobil dzieci elgzbiecie i jej siostrzenicy...>

Ja nie
30-09-2008 23:23 
 Ocena 2 na 2
Kurczewski (2471 punktów)
Widać sporo ludzi musiało wołać "ja nie, ja nie, janie janie Janie" ... i w ten oto sposób problem imienia rozwiązał się błyskawicznie.


erka.ovh.org/
30-09-2008 23:31 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
>>>...mam pytanie kto zrobil dzieci elgzbiecie i jej siostrzenicy...
>Ja nie
A kto Cię tam wie...
Francuzi powiadają, że im kto głośniej mówi o swojej uczciwości, tym szybciej po jego wyjściu należy przeliczyć srebrne łyżeczki.
Adamiak (36436 punktów)
>>>...mam pytanie kto zrobil dzieci elgzbiecie i jej siostrzenicy...>

>>Ja nie 8>

>A kto Cię tam wie...>
>Francuzi powiadają, że im kto głośniej mówi o swojej uczciwości, tym szybciej po jego wyjściu należy przeliczyć srebrne łyżeczki.>

... jasnowidz ta "Gosia", czy co...?

- mruknął pod nosem Adamiak, zauważywszy w kredensie posrebrzaną kopyść z prawie zatartym monogramem "IHS"...
diogenes (42753 punktów)
>...z tego co wiem to jakas osoba ktora nazwano duch swiety zrobila dziecko elgzbiecie a nastepne za okolo 3 lub wiecej miesiecy...

To, co piszesz zalatuje serialem M jak miłość...Może tam wiedzą?
Magda Kuprowska (640 punktów)

>To, co piszesz zalatuje serialem M jak miłość...Może tam wiedzą?

Właściwie racja.
Chyba pomylił kolega forum.
Cóż każdy popełnia błędy, ważne aby je naprawiać..
Zmień forum póki nie jest za późno
avenger (463 punktów)
>mam pytanie do wszystkich kto byl ojcem jana chrzciciela i jezusa. z tego co wiem to jakas osoba
>ktora nazwano duch swiety zrobila dziecko elgzbiecie a nastepne za okolo 3 lub wiecej miesiecy
>nastepne mlodzszej marii oczywiscie z rodziny elgzbiety moze podczas odwiedzin marii u elgzbiety
>lub ktos osobiscie odwiedzil marie bo widzial ja u elgzbiety. a po dluzszym czasie od spotkania
>marii ze znajomym elgzbiety co sie zwal duch swiety z dzieckiem w brzuchu maria postanawia odwiedzic
>elgzbiete aby jej opowiedziec nowine. mam pytanie kto zrobil dzieci elgzbiecie i jej siostrzenicy

Ale jajca sobie robisz?Czy poważnie pytasz?
tomaszewski (-6 punktów)
>>mam pytanie do wszystkich kto byl ojcem jana chrzciciela i jezusa. z tego co wiem to jakas osoba
>>ktora nazwano duch swiety zrobila dziecko elgzbiecie a nastepne za okolo 3 lub wiecej miesiecy
>>nastepne mlodzszej marii oczywiscie z rodziny elgzbiety moze podczas odwiedzin marii u elgzbiety
>>lub ktos osobiscie odwiedzil marie bo widzial ja u elgzbiety. a po dluzszym czasie od spotkania
>>marii ze znajomym elgzbiety co sie zwal duch swiety z dzieckiem w brzuchu maria postanawia odwiedzic
>>elgzbiete aby jej opowiedziec nowine. mam pytanie kto zrobil dzieci elgzbiecie i jej siostrzenicy
>Ale jajca sobie robisz?Czy poważnie pytasz?
>
powaznie pytam
01-10-2008 08:18 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)

>>Ale jajca sobie robisz?Czy poważnie pytasz?
>>
> powaznie pytam >

Tym gorzej dla Ciebie.
avenger (463 punktów)

>powaznie pytam
Ale jakie to ma dla Ciebie znaczenie?Po co chcesz to wiedzieć?
stilgar (7322 punktów)
Czy mógłbyś zacząć pisać zgodnie z Regułami jezyka polskiego, dodatkowo dzieląc tekst na akapity? Tego sie nie daje czytać, nie mówiąc juz o tym, ze w ogóle ciężko to zrozumieć...

Czytaj to co napisałeś przed wysłaniem...
01-10-2008 09:08 
 Ocena 1 na 1
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Czy mógłbyś zacząć pisać zgodnie z Regułami jezyka polskiego, dodatkowo dzieląc tekst na akapity? Tego sie nie daje czytać, nie mówiąc juz o tym, ze w ogóle ciężko to zrozumieć...
>Czytaj to co napisałeś przed wysłaniem...

Myślisz że jest masochistą?


"Wizards don't believe in gods in the same way that most people
don't find it necessary to believe in, say, tables."
Terry Pratchett "Reaper Man"
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>mam pytanie do wszystkich kto byl ojcem jana chrzciciela i jezusa. z tego co wiem to jakas osoba
>ktora nazwano duch swiety zrobila dziecko elgzbiecie a nastepne za okolo 3 lub wiecej miesiecy
>nastepne mlodzszej marii oczywiscie z rodziny elgzbiety moze podczas odwiedzin marii u elgzbiety
>lub ktos osobiscie odwiedzil marie bo widzial ja u elgzbiety. a po dluzszym czasie od spotkania
>marii ze znajomym elgzbiety co sie zwal duch swiety z dzieckiem w brzuchu maria postanawia odwiedzic
>elgzbiete aby jej opowiedziec nowine. mam pytanie kto zrobil dzieci elgzbiecie i jej siostrzenicy
>kim jest postac tajemniczego ducha swietego

Według Biblii:
Ojcem Jana Chrzciciela był Zachariasz.
Ojcem Jezusa był IHVH, w trójcy Ojciec.

swoją drogą to ciekawe bo modlitwa mówi "I poczęła z Ducha Świętego".
Ale Credo katolickie mówi, że Duch Święty pochodzi od Ojca i Syna.

Jezus na pytanie uczniów o Ezechiela który wg Starego Testamentu miał przyjść przed Mesjaszem odpowiedział im, że Ezechiel już przyszedł. Zrozumieli, że mówi o Janie Chrzcicielu. Niektórzy interpretatorzy rozumieją to tak, że Jan Chrzciciel to reinkarnacja Ezechiela.
Mógłbym pisać o tym godzinami, ale czy uważasz, że warto zasypywać forum bajdurzeniem na tematy mitów i legend ludów Środkowego Wschodu? Daj se siana!

Adam

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365