> >>Nic z tego. Dalej nie działa.  > >Pozostała modlitwa...> Znaczy się... modlitwa do webmastera.  W Imię Małgorzaty, Wojtka i Placownika świętego... Amen. Webmasterze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako na Forum tak i na ziemi; posta naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw ode Złego Albowiem Twoje jest Forum i moc i chwała na wieki wieków. Amen. Przepraszam. Nie mogłam się powstrzymać
|