>>Na rogu Piotrkowskiej i Piłsudskiego - przy przejściu podziemnym będziemy zbierać podpisy pod Petycją - Renegocjacja Konkordatu w sprawie wycofania religii ze szkół. Zapraszamy. Data 27 czerwca w godzinach od 12 do co najmniej 17. >>Magdalena Kowalczyk >I po co to? Przecież i tak prawica rządzi. >Trzeba było pisać, gdy rządziło SLD. >Gdzie wtedy byłaś? >P.S. >Równie dobrze możesz sobie pisać do Arabii Saudyjskiej, żeby zalegalizowali małżeństwa gejów i lesbijek...
Nie rozumiem takiej krytyki - i dlatego na nią nie odpowiadam merytorycznie bo mi szkoda czasu. To takie typowe dla pewnej grupy ludzi. Pozdrawiam
Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.
|