> Na szczęście SLD robi taki duży projekt Świeckie Państwo No tak. Skoro SLD coś robi, a do tego jeszcze coś dużego, to wypada tylko stanąć w zadziwieniu wielkim, no i bić brawo. No to biję.  A podpisy pod petycją o renegocjację Konkordatu i rychły powrót katechetyzacji tam gdzie jej miejsce, czyli do przykościelnych salek, katechetycznymi zwanych, i tak zbierać będę. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|