 |
Wiec w obronie Konstytucji i świeckosci państwa Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-08-2010 11:21 | jarekland (142470 punktów) | Wiec w obronie Konstytucji i świeckosci państwa
5 na 5 | 10 sierpnia, o godz. 17.00, na placu Konstytucji w Warszawie odbędzie sie wiec w obronie Konstytucji i świeckosci państwa. Podczas wiecu zostanie podpisany apel w obronie Konstytucji. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Racjonalistka ateistka (711 punktów) | Czy masz kontakt z organizatorami?
Nie sztuką jest zgasić pożar, sztuką jest mu zapobiec.
|
|
 | 1 na 1 | jarekland (142470 punktów) | >Czy masz kontakt z organizatorami? Nie, nie mam takiego kontaktu. Informację przeczytałem na portalu gazeta.pl i zobaczyłem w telewizji TVN24. Powodem mojego umieszczenia ( tej informacji ) tutaj było to co sie nazywa okazją do dania publicznego ( i w realu ) wyrazu swoim pogladom laickim i poszanowaniu ustawy zasadniczej. Pozdrawiam.
|
|
|  | | Roksana Małek (894 punktów) | > Powodem mojego umieszczenia ( tej informacji ) tutaj było to co sie nazywa okazją do dania publicznego ( i w realu ) wyrazu swoim pogladom laickim i poszanowaniu ustawy zasadniczej.Bardzo słuszna postawa
|
|
| Gosia (9452 punktów) | >10 sierpnia, o godz. 17.00, na placu Konstytucji w Warszawie odbędzie sie wiec w obronie >Konstytucji i świeckosci państwa. Podczas wiecu zostanie podpisany apel w obronie Konstytucji. Wypadało dodać, że to wiec SLD.
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu
|
|
 | 3 na 3 | placownik (17853 punktów) |
>Wypadało dodać, że to wiec SLD.
A jeszcze lepiej, że to wiec organizowany przez SLD.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
|  | | Gosia (9452 punktów) | >>Wypadało dodać, że to wiec SLD. > A jeszcze lepiej, że to wiec organizowany przez SLD. To właśnie miałam na myśli, dziękuję za doprecyzowanie wypowiedzi, po 25 km wycieczki per pedes mój mózg oscyluje uparcie w kierunku poduszki a mdłe ciało zaczyna mu ulegać...
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu
|
|
| |  | 1 na 1 | jarekland (142470 punktów) | > >>Wypadało dodać, że to wiec SLD.> > A jeszcze lepiej, że to wiec organizowany przez SLD.To ze jest to wiec organizowany przez SLD niczego nie zmienia, przychodzac na niego nie popiera się SLD ( ani nawet lewicy - jako całosci ) a neutralnosc światopogladową państwa. Sam nie mam pogladów lewicowych ale gdybym mieszkał w W-wie to bym sie na nim pojawił. Nie można tylko narzekac na klerykalizację a jak jest okazja żeby coś zrobic dla idei swieckiego państwa to nie bo to, bo tamto. Oczywiscie, my sami - PSR, też możemy zrobic taki wiec ale istota sprawy tkwi w tym ile osób my zgromadzimy a ile przybędzie na wiec organizowany przez SLD. I bardzo ważna sprawa, oni czyli SLD są tylko organizatorami. Pozdrawiami. Jarek kubaszewski
|
|
| | |  | | placownik (17853 punktów) |
> To ze jest to wiec organizowany przez SLD niczego nie zmienia, przychodzac na niego nie popiera się SLD ( ani nawet lewicy - jako całosci ) a neutralnosc światopogladową państwa. To właśnie miałem na myśli, że użyję wyjaśnienia Gosi.  Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| Joanna Rutkowska (2844 punktów) | > >10 sierpnia, o godz. 17.00, na placu Konstytucji w Warszawie odbędzie sie wiec w obronie Konstytucji i świeckosci państwa. Podczas wiecu zostanie podpisany apel w obronie Konstytucji.>>Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów poparł ten apel, zamierzamy pojawić się jutro na wiecu. Zapraszamy też wszystkich chętnych. Tutaj treść naszego pisma: www.racjonalista.pl/forum.php/s,352387A tu apelu: www.petycj(*)C5wieckie_paŃstwo.htmlPozdrawiam, JR>
Nie jestem lewakiem, nie jestem liberałem. Lubię żyć i szukam rozwiązań. MT
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|