W sobotę 7 sierpnia odbyła się zbiórka na placu Wolności. Zbiórka była bardzo udana. Nie pisalam o niej ze względu na ryzyko, że się nie odbędzie ze względu na pogodę.
14 sierpnia w godz. 10 do 16 na placu Wolności odbędzie sie zbiórka pod petycją. Chętnych zapraszamy.
|