Naprawdę dobre i naświetla problem. Tak właśnie wygląda większość kreacjonistów. "wszystko, co nie zostało opisane w mojej świętej księdze jest błędne"- nic dodać nic ująć. Tyle, że ten mężczyzna jest "czystym" muzułmaninem a u nas można spotkać kreacjonistów pomieszańców tzn. trochę tego, trochę tamtego + własne filozoficzne przemyślenia jako, że oczywiście jesteśmy ze świata cywilizowanego i wolnego a więc myślimy także po swojemu, co nieco kole religię chrześcijan, w ktorej dane są niepodważalne boskie dogmaty, których nie powinno się poddawać w wątpliwość, bo jakże można próbować odnaleźć lepsze odpowiedzi od tych, które daje nam sam bóg?
|