 |
Bicie w dzwony o 00:30, Iran? Nie! -Zielona Góra, Polska Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-03-2008 00:43 | the_uau (126 punktów) | Bicie w dzwony o 00:30, Iran? Nie! -Zielona Góra, Polska
1 na 1 | Witam Jestem troche wsciekly... wlasnie zasypiałem jak rozległo się głośne bicie w dzwony ! teraz jest godzina 00:30 środek nocy! Biją już z 10min, złapałem za telefon zadzwoniłem na policje zgłosić zakłócanie ciszy nocnej, co usłyszałem? - są świeta, nikomu to nie przeszkadza Mi przeszkadza, chce spać dlatego dzwonie - Niech pan zamknie okno i da sobie spokój, Życze Wesołych Świąt. i rozłączyli się. Toż to jest ku** nie pojęte!
Nie mieszkam na jakiejś wsi gdzie wszystkimi rządzi proboszcz, metropolia to też nie jest, ale wydaje mi się, że ktoś się tu czuje zbyt swobodnie. W tej chwili mam ochote ubrać się i iść podpalić pare kościołów, tylko... no właśnie, ja bym dostał wyrok, a Czarni są bezkarni. Więc postanowiłem wyładować się Tutaj.
Ide spać, ...ponownie.
Pozdrowienia z Zielonej Góry. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 ramka (4752 punktów) (zablokowany) | Odp: bicie w dzwony o 00:30, iran? Nie! -Zielona Góra, Polska | Nie dramatyzuj... Weź auto z dobrym nagłośnieniem, płytę z jakąś wredną techniawą i poluj na procesje. Jak trafisz to szyby na dół i czad
|
|
 | | Tomasz P. (179 punktów) | Ja bym proponował coś co jest zaprzeczeniem kleru, chyba wiemy o jaką muzykę chodzi  Tylko, że wtedy pewnie to on by mógł dostać kamieniem w samochód, ewentualnie mandat czy grzywnę za zakłócanie ciszy nocnej, lub przeszkadzanie w procesji
|
|
 | 3 na 3 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | > Weź auto z dobrym nagłośnieniem, płytę z jakąś wredną techniawą i poluj na procesje. Jak trafisz to szyby na dół i czad  > Ząb za ząb nie jest postawą racjonalną, choć bardzo kuszącą. Adam Barycki
|
|
| Tomasz Gularski (211 punktów) | OO:30 i biją w dzwony? wokół mnie są z trzy kościoły i nigdzie nie wpadli na taki wspaniały pomysł...
www.glsh.blog.pl
|
|
 | 3 na 3 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >OO:30 i biją w dzwony? wokół mnie są z trzy kościoły i nigdzie nie wpadli na taki wspaniały pomysł... > www.glsh.blog.pl > Musisz Pan napisać skargę do kurii. Adam Barycki
|
|
| Tomasz P. (179 punktów) | Aż sam sie zdenerwowałem, ale jak narazie nic nie poradzisz.
Nie można przypadkiem jakiejś skargi na to złożyć, chociaż pewnie nic by ona nie dała.
|
|
1 na 1 | Graba (138 punktów) | można spróbowac nagrac cala sytuacje na kamere i zalozyc sprawe cywilna (no wlasnie, mozna zalozyc sprawe cywilna za zakłócanie ciszy nocnej?) mozna dodatkowo jeszcze podkablowac policjantow, ze nie chcieli przyjac wezwania  ale i tak pewnie juz przestali... w koncu juz 04:00 rano ;] pzdr
"To co się bez dowodu podaje, to bez dowodu można odrzucić" - Abp Józef Michalik
|
|
2 na 2 | LEGION. (3161 punktów) | SKARGI NA DZIAŁALNOŚĆ POLICJI NALEŻY KIEROWAĆ NA ADRES: lp.vog.ajcilop@pgk.igraksSkarga powinna zawierać: - imię i nazwisko skarżącego, - dokładny adres zamieszkania (miejscowość, kod pocztowy, ulica, numer domu, numer mieszkania), - dokładny opis zdarzenia, UWAGA! Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz.U. nr 5 z dnia 22 stycznia 2002 r. poz. 46) "Skargi i wnioski niezawierające imienia i nazwiska (nazwy) oraz adresu wnoszącego pozostawia się bez rozpoznania". ŹródłoI jeszcze mały bonusik.
Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
|
|
 | | LEGION. (3161 punktów) | NO I KICHA Najpierw musimy "zwyczaj" zmienić...
Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
|
|
| Pabloss (4221 punktów) | Nic nie poradzisz na taką sytuację, gdyż jesteś w ogromnej mniejszości. Skoro 98% katolikom to nie przeszkadza, to co ty stanowiący te pozostałe 2% możesz zdziałać? Na policji tak czy siak cię oleją bo u nich w każdej salce wisi krzyż stąd też składając skargę składasz ją także przeciwko nim. Służba jak służba zawsze poprą swoich. Proponuję Ci napisac list do zarzadzającego kościołem w miejscu twego zamieszkania (do wiadomości kurii), że uprzejmie prosisz aby w okresie ciszy nocnej nie zakłócano dzwonami twojego spoczynku, bo masz do tego pełne prawo. Zgodnie z obowiązującym prawem ksiądz dzwonami hałasować może od 6,00 do 22,00 w innym wypadku jest to naruszenie ciszy nocnej. Jesli mieszkasz blisko tego kościoła możesz złożyć dodatkową skargę iż wysokość decybeli pochodzacych z bijących dzwonów może negatywnie oddziaływac na twoje zdrowie (sa odpowiednie badania na temat wpływu hałasu na zdrowie - chyba nawet w necie można coś znaleźć na ten temat). Zapewne nic nie zdziałasz ale pokażesz, że jest jakiś jeden człowiek, który ma inne zdanie niz reszta. Na Podkarpaciu mieliśmy głośny protest 1 rodziny, która walczyła z plebanem o to, że ten codziennie o 6,00 rano na cały głos włączał z głośników na wieży "kiedy ranne wstają zorze" - telewizja sprawę nagłośniła (m.in. TVN), prasa także i efekt jest - pleban ściszył głośniki. Co prawda sąsiedzi wyzywali tą rodzinę od najgorszych ale przynajmniej częściowo wywalczyli swoje co w tym katolandzie podkarpackim jest ogromnym sukcesem. Pozdrawiam
|
|
1 na 1 | the_uau (126 punktów) | Bili przez jakieś 20min, potem ucichło. Nie jestem tylko pewien, w którym to kościele bo ode mnie słychać dwa. Cóż, teraz nad ranem to już mi złość przeszła  ale wyobraźcie sobie jak w słodkim momencie gdy już prawie zasypiacie zaczynają dzwonić jakieś przerośnięte dzwonki No i sam fakt, że bicie w dzwony po nocy to jest super fajnie, a jak ktoś puści głośniej muzykę o 22:10 na imprezie, to już policja stoi u drzwi, jak się ma życzliwych sąsiadów. P.S Dobrze, że codziennie tak nie dzwonią, to było chyba z okazji świąt, gdyby robili tak co noc to ja nie wiem. W niedziele tylko dzwonią całymi dniami na msze, ale to mi akurat nie przeszkadza w ciągu dnia chyba, że popije w sobotę to poranne o 6:00godz dzwony mogą 'boleć' no, ale nie przesadzajmy. Liczę, że następnego nocnego grania nie będzie przynajmniej przez rok.
"kiedy masz wiarę - wszystko to ułatwienie, gdy ramię w ramię razem idziesz po rozgrzeszenie lecz kiedy wątpisz i chcesz pod prąd iść, nie tam gdzie tłumy, wygrywasz walkę bo otwierasz swój umysł..." -52 dębiec
|
|
1 na 1 | Bodek (91 punktów) | >Witam Międzynarodówką ich po uszach. Międzynarodówką!
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|