Choćby pod tą listą podpisał się milion Polaków to i tak nic się nie zmieni, bo ich głos niczym jest podług krzyków kilku oszołomów z różańcami w rękach... Szkoda kilobajtów na takie petycje. Trzeba ruszyć d*pę z fotela i iść pod pałac krzyż usunąć, przy okazji ze szkół, urzędów, szpitali itp...
www.moherowo.pl
|