Racjonalista - Strona głównaDo treści
Internetowa lista zwolenników usunięcia krzyża sprzed Pałacu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
08-08-2010 15:40BartłomiejTomczak (70 punktów)Internetowa lista zwolenników usunięcia krzyża sprzed Pałacu
Ocena 3 na 3
Zróbmy taką listę na którą będą mogli wpisywać się internauci którzy mają już dosyć tego cyrku przed Pałacem Prezydenckim i chcą podobnie jak Ja by Polska była KRAJEM ŚWIECKIM. Co o tym myślicie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

jarekland (142470 punktów)
>Zróbmy taką listę ...
Jestem za, tylko że to trzeba by zrobic szybko. taka lista nie może się ukazac w necie za tydzień ale jutro, pojutrze.
Ale sam pomysł jest , moim skromnym zdaniem, dobry.

Pozdrowienia. Jarek Kubaszewski
08-08-2010 18:10 
 Ocena 2 na 2
Roksana Małek (894 punktów)
>>Zróbmy taką listę ...
>Jestem za, tylko że to trzeba by zrobic szybko. taka lista nie może się ukazac w necie za tydzień ale jutro, pojutrze.
>Ale sam pomysł jest , moim skromnym zdaniem, dobry.
Zgadzam się. To zawsze jakiś krok do przodu i odzwierciedlenie nastrojów oraz poglądów panujących w społeczeństwie.
Przy okazji zachącam do zapoznania się z zamieszczonym już wcześniej na forum Apelem Obywatelskim o przestrzeganie konstytucyjnie usankcjonowanej świeckości państwa: www.petycj(*)_przestrzeganie_konstytucji_-_ oraz zapraszam na zbiórkę podpisów w sprawie wycofania religii ze szkół: 14 sierpnia na Placu Wolności w Łodzi.
Mariusz Pracki (436 punktów)
Choćby pod tą listą podpisał się milion Polaków to i tak nic się nie zmieni, bo ich głos niczym jest podług krzyków kilku oszołomów z różańcami w rękach... Szkoda kilobajtów na takie petycje. Trzeba ruszyć d*pę z fotela i iść pod pałac krzyż usunąć, przy okazji ze szkół, urzędów, szpitali itp...

www.moherowo.pl
Jetka (640 punktów)
>Zróbmy taką listę na którą będą mogli wpisywać się internauci którzy mają już dosyć tego cyrku
>przed Pałacem Prezydenckim i chcą podobnie jak Ja by Polska była KRAJEM ŚWIECKIM. Co o tym myślicie?
Uważam,że już czas najwyższy Polskę "odkrzyżować". Chcę żyć w kraju dla Człowieka,a nie dla jakiegoś boga,który skłóca naród,no i...ciągle potrzebuje kasy,kasy...
Rząd niechby poważniej traktował Konstytucję, nie klękał co chwilę przed instytucją kościelną.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Joanna Waszkowska (2 punktów)
>Zróbmy taką listę na którą będą mogli wpisywać się internauci którzy mają już dosyć tego cyrku
>przed Pałacem Prezydenckim i chcą podobnie jak Ja by Polska była KRAJEM ŚWIECKIM. Co o tym myślicie?

Proponuję połączyć ją z petycją do polityków i władz samorządowych o poszanowanie Konstytucji.
rednaskela (441 punktów)
>>Zróbmy taką listę na którą będą mogli wpisywać się internauci którzy mają już dosyć tego cyrku

popieram

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365