 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-08-2010 18:09 | jarekland (142470 punktów) | Tablica i krzyż
4 na 4 | Na portalu gazeta.pl, onet.pl i innych widnieje informacja że na tablicy upamietniajacej tragicznie zmarłych ma byc uwidoczniony znak krzyza. Proponuje zapchac skrzynkę majlową kancelari prezydenta. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Kojut (2120 punktów) | > Na portalu gazeta.pl, onet.pl i innych widnieje informacja że na tablicy upamietniajacej tragicznie> zmarłych ma byc uwidoczniony znak krzyza.> Proponuje zapchac skrzynkę majlową kancelari prezydenta.Cytat:nieoficjalnie mówi się, że na tablicy będą napisy i symbol krzyża.
To jest jak na razie nieoficjalnie. Projekt na pewno będzie przedstawiony publicznie(jak żąda PIS) i dopiero wtedy będzie można działać (lub nie). Żywię jedynie nadzieję, że kancelaria Prezydenta nie ulegnie naciskom katotalibów. To będzie znak, że Bronek stara się być prezydentem wszystkich Polaków (choć szczerze w to wątpię).
|
|
 | 2 na 2 | Myflowers (2721 punktów) | >> Żywię jedynie nadzieję, że kancelaria Prezydenta nie ulegnie naciskom katotalibów. To będzie znak, że Bronek stara się być prezydentem wszystkich Polaków (choć szczerze w to wątpię). > Bronek to jest Bronek - już raz 'uląkł się" katotalibów, to i za drugim razem też się będzie migał. Przechlapał szanse na początku. P.S. Gdyby to chociaż była Bronia i mogła sobie krzyknąć "chłopcy - do Broni" to może by coś z tego wyszło. a tak - nawet sobie krzyknąć nie może, bo zaraz go posądzą o cos tam...
A na poważnie - podejrzewam, że dla naszych "boskich świętych" sytuacja jest baaardzo na rękę. Ani się obejrzymy jak przemycą takie VAT-y czy inne PIT-y, tak zachachmęcą ustawy emerytalne - że strach się bać, albo jeszcze gorzej.
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
6 na 6 | Piękny Lolo (2082 punktów) | > na tablicy upamietniajacej tragicznie zmarłych ma byc uwidoczniony znak krzyza.Tablicy nie będzie, będzie pomnik! A może nawet sto pomników! Niech w każdym mieście stanie pomnik wybitnych mężów stanu, którzy zginęli w Smoleńsku! W każdym urzędzie niech zawiśnie tablica pamiątkowa! I niech w Polsce ulice nazywają się tylko imieniem Jana Pawła albo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. I niech w końcu ktoś ten kraj zaorze.
|
|
 | 4 na 4 | Myflowers (2721 punktów) | > >na tablicy upamietniajacej tragicznie zmarłych ma byc uwidoczniony znak krzyza.> Tablicy nie będzie, będzie pomnik! > (...)Tablica jest zbyt słabym upamiętnieniem tragedii pod Smoleńskiem. Ta armia ludzi, bardzo zasłużonych dla tego kraju, zasługuje na coś więcej niż jakąś tam tablicę - powiedziała Beata Gosiewska.A Gosiewski już swój pomnik ma, zasłużony dla kraju, a jakże, tylko, że nieczynny...A może zadowoliłaby Katoland propozycja następnego dworca z rozmachem, hiszpańskimi kaflami i nazwą Dworzec Smoleński im. Poległych ( tu dowolność w rozwinięciu nazwy)
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
|  | 2 na 2 | kogut59 (3090 punktów) | >>>na tablicy upamietniajacej tragicznie zmarłych ma byc uwidoczniony znak krzyza. Dlaczego tak bezkompromisowo J.K walczy o pamięć brata ? Obawia się ze "morderca" ?? nie będzie "godnie upamiętniony" po wyjaśnieniu wypadku lotniczego ? Dla mnie każdy normalny człowiek czeka na wyjaśnienie( można walczyć o prawdę gdy nieprawda jest podana publicznie ale nie przed podaniem wyników śledztwa)! W tak skomplikowanym wypadku trwa to jeśli ma być rzetelnie 12 i więcej miesięcy. Jasna jest taktyka tego pana J.K ?? Szybko i z hukiem !!
|
|
 | | Roksana Małek (894 punktów) | > >na tablicy upamietniajacej tragicznie zmarłych ma byc uwidoczniony znak krzyza.> Tablicy nie będzie, będzie pomnik! > A może nawet sto pomników! Niech w każdym mieście stanie pomnik wybitnych mężów stanu, którzy zginęli w Smoleńsku! W każdym urzędzie niech zawiśnie tablica pamiątkowa!> I niech w Polsce ulice nazywają się tylko imieniem Jana Pawła albo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.> I niech w końcu ktoś ten kraj zaorze.Co do formy upamiętnienia, słyszałam też o pomysłach na postawienie obelisku...................
|
|
 | 1 na 1 Praprababka (403 punktów) (zablokowany) | |
|
1 na 1 |
 | 5 na 5 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | Po co zaraz usuwać Poniatowskiego... <center>  </center>
|
|
|  | 4 na 4 | Gosia (9452 punktów) | >Po co zaraz usuwać Poniatowskiego... Dyć niegodny jest zaszczytu takiego sąsiedztwa, niegodny, bo jako rzecze Janusz Zieliński, jeden z liderów grupy broniącej krzyża: A książę Józef Poniatowski ma po prostu w historii swoje miejsce, ale ma mniejszą rangę
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu
|
|
| |  | 1 na 1 | Rigoletto (3891 punktów) | >>Po co zaraz usuwać Poniatowskiego... >Dyć niegodny jest zaszczytu takiego sąsiedztwa
Niesłusznie. Jeden i drugi nieudacznik. Pasowaliby do siebie.
|
|
| | |  | 2 na 2 | Myflowers (2721 punktów) | Metalowy krzyż, a także bezprawnie zainstalowane tablice pamiątkowe i reklamowe usunęli ze szczytu Rysów pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.wiadomosci(*)e_pamiatkowe_z_rysow,item.htmlNatomiast w Warszawie:Obrońcy krzyża: Chcemy pomnika, ale krzyż i tak zostanie wiadomosci(*)al_przed_Palacem__My_zime.htmlA z tym wpisem przyjaciół z Houston zgadzam się całkowicie. I tylko jeszcze dodam, ze co to za kraj, gdzie władze powiatowe nie liczą się z oszołomami, natomiast bardzo boi się ich rząd i sam prezydent? Co sie dzieje przed Palacem Prezydenckim jest nie do pomyslenia i zaakceptowania w kazdym innym kraju demokracji gdzie przeciez sa dozwolone rozne demonstracje ale nie przez miesiace. Przed np. Bialym Domem w Stanach nikomu by nie pozwolono postawic krzyza ani czego innego. Na teren rzadowy nie kazdy ma dostep. Uwazam ze wszyscy ktorzy sie tam zbieraja powinni byc aresztowani i sadzeni za zaklocenie porzadku publicznego. Gdzie sa sluzby porzadkowe ktore powinny stac na strazy otoczenia Palacu Prezydenta?? Rzad powinien sie tym zainteresowac i zrobic porzadek bo z Polski z tego powodu zaczynaja sobie zartowac na zachodzie. Obroncy Krzyza niech sobie siedza pod krzyzem gdzie chca nawet i dwie zimy ale nie na rzadowym terenie. Dziwimy sie bardzo ze tak dlugo pozwala sie na to i w glowie sie nie miesci ze garstka ludzi moze robic sobie cyrk pod siedziba Prezydenta i nikt nie reaguje. Zyczymy powodzenia w podejmowaniu szybkich decyzji. Przyjaciele z Houston
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|