Przymierzam się właśnie do zorganizowania spotkań filozoficznych na wzór współorganizowanych przeze mnie wraz z Marianem Jankowskim spotkań Kawiarni Filizoficznej PSR w Warszawie, ale tym razem on-line z użyciem skype. Na początku chciałbym jednak Was zapytać czy w ogóle byliby chętni do uczestnictwa w takich dyskusjach. Planowałbym zorganizować takie dyskusje np. dwa razy w tygodniu w każdy nieparzysty czwartek miesiąca o godz. 19:00. Na razie nie jest to pomysł sygnowany przez PSR, ale gdyby się sprawdził myślę, że PSR chętnie by go sygnowało, a dyskusje moglibyśmy swobodnie organizować częściej. Jak wyglądają nasze spotkania możecie przeczytać poniżej: www.racjonalista.pl/forum.php/s,347524www.racjonalista.pl/forum.php/s,344281www.racjonalista.pl/forum.php/s,352530www.racjonalista.pl/forum.php/p,62/s,340424 Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomysłem prosiłbym o maila. Ze względu na ograniczenia techniczne będę musiał ograniczyć ilość dyskutantów do 15 osób. Pozdrawiam Jarek |