> jak > ten, odsłonięty niedawno w Rzymie, monument.Był już o tym dziele wątek, ale trafił gdzie trafił. Może wiąże się to jakoś ze zniknięciem strony, o której piszesz. Najwyraźniej komentowanie sztuki związanej z JPII nie należy już dłużej do tematów politycznie poprawnych, więc spuśćmy wstydliwie zasłonę milczenia
|