Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mgła nie tylko nad Smoleńskiem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-05-2011 19:47Koraszewski (82900 punktów)Mgła nie tylko nad Smoleńskiem
Ocena 5 na 5
Dziś rano prezydent Ahmadineżad przemawiał na otwarciu tamy w Markazi. Wielki prezydent nawiązał do twierdzeń zachodnich naukowców przewidujących kryzys w gospodarce wodnej.
"Niektóre kraje europejskie używają specjalnych urządzeń które zatrzymują deszczowe chmury i nie pozwalają im płynąc na wschód, w tym nad Iran."
Jak łatwo się domyśleć, wielki prezydent zagroził poważnymi konsekwencjami.
Źródło: Fars News, english.farsnews.net/newstext.php?nn=9002292140
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

finerbijk (17282 punktów)
>"Niektóre kraje europejskie używają specjalnych urządzeń które zatrzymują deszczowe chmury i nie
>pozwalają im płynąc na wschód, w tym nad Iran."
Wiele krajów kontroluje pogodę, o co często już dawniej toczyły się spory międzysąsiedzkie, szczególnie w Azji (patrz Wiki hasło: zasiewanie chmur).
Czy ktoś to robi na szkodę Iranu? Nie mam pojęcia.
DEMONICON (4893 punktów)
Ten typ polityki ma mgłę przed oczami. Zewnętrze nie ma znaczenia, liczy się tylko to, co w głowach jest Wielkich Wodzów. Smutne i niebezpieczne.

Pozdrawiam
rhotax7 (3947 punktów)
Poważnymi konsekwencjami ?
W ramach protestu się wysadzą?
Zbieram się zadzwonić do ich ambasady z serią pytań typu:

-kiedy macie zamiar zniszczyć małego szatana bo chcę jechać tam na wakacje i nie chcę dostać się w sam środek niszczenia? nie pytam jak bo to na pewno super plan.
W końcu straszycie tym od lat to może wreszcie się weżmiecie do roboty.

-czy organizujecie wybory miss mokrej burki?

-czy kupicie pułtusze wieprzowe?

-czy macie u siebie opętania i czyim imieniem wypędza się wasze demony?

Ci Persowie są coraz zabawniejsi szczególnie jak grożą USA.
20-05-2011 00:37 
 Ocena 2 na 2
Bill Kilgore (3086 punktów)
(zablokowany)
>Zbieram się zadzwonić do ich ambasady z serią pytań (...):
>-kiedy macie zamiar zniszczyć małego szatana bo chcę jechać tam na wakacje i nie chcę dostać się w sam środek niszczenia? (...)
>-czy organizujecie wybory miss mokrej burki?
>-czy kupicie pułtusze wieprzowe?
>-czy macie u siebie opętania i czyim imieniem wypędza się wasze demony?

Owszem, kupią półtusze, ale tylko z Pułtuska!

O matko moja, mało z krzesła nie spadłem... Naprawdę fenomenalnie ujęte- miss mokrej burki, ale heca!

Spytałbym się jeszcze o możliwość utworzenia specjalnych stref ekonomicznych do hodowli psów (niewiernych) i o możliwości importu do Europy latających dywanów (konopnych, z napędem na uran wzbogacany).

Fabricati Diem, Pvnc!
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Dziś rano prezydent Ahmadineżad przemawiał na otwarciu tamy w Markazi. Wielki prezydent nawiązał do
>twierdzeń zachodnich naukowców przewidujących kryzys w gospodarce wodnej.
>"Niektóre kraje europejskie używają specjalnych urządzeń które zatrzymują deszczowe chmury i nie
>pozwalają im płynąc na wschód, w tym nad Iran."

Widziałem kiedyś taki film, tylko tam odwrotnie było...
Ag-nes (2295 punktów)
>"Niektóre kraje europejskie używają specjalnych urządzeń które zatrzymują deszczowe chmury i nie pozwalają im płynąc na wschód, w tym nad Iran."
Łał, przypisują nam boskie działanie poprzez ingerencję w pogodę, ciekawe co na to ich bóg?

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365