>Witam, >czytał ktoś książkę księdza Michała Hellera "Początek jest wszędzie - nowa hipoteza pochodzenia >wszechświata"? Dostałem ją w prezencie i nie wiem czy warto tracić czas na jej przeczytanie...
Odpowiedzieć ci na to pytanie może tylko ktoś, kto dobre zna twój zakres i poziom zainteresowań. Jak dla mnie niczego nowego w tej książce - wbrew tytułowi - nie ma.
|