"Kojarzy mi się z równie śliczną piosenką"
Jest niezła - ale kolęda chyba lepsza. Zwłaszcza że koleda to autentyk, a "Tommorow belongs to me" to tekst wygenerowany przez dwójkę homoseksualnych Żydów na potrzeby filmu "Kabaret" - mający w swym zamierzeniu być paszkwilem na nazizm. Rzecz intrygująca, stało sie odwrotnie. "Tommorow belongs to me" zostało podjęta przez neonazistów i jest obecnie jednym z jej hymnów. To trochę taki fenomen jak ze "szczurami Tobruku". Njapewniej chodziło o to, że piosnka jak wyżej śpiewana przez młodego, dziarskego, aryjskiego w swej aparycji hitlerowca jawi się niczym baśniowa odtrutka na spienione brudy moralnego szamba - jakim pod koniec swojego istnienia była Republika Weimarska, za które to brudy w bardzo dużym stopniu byli odpowiedzialni Żydzi, wccale często - nota bene - także homoseksualni. Podsumowując - rekomenduję, mimo wszystko, kolędę. Na marginesie, zainspirował mnie Pan do napisania nowego wątku. O roli Żydów w sprostutuowaniu ( dosłownym!!!!!) Republiki Weimarskiej.
|