Racjonalista - Strona głównaDo treści
Na Dzień Darwina

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
22-01-2017 18:08Hanna RT (2 punktów)Na Dzień Darwina
Był tu kiedyś wątek o książkach dla dzieci, pomóżcie proszę odnaleźć...
Chodzi mi o prezent na dzień Darwina. Kuzynki córka ma urodziny akurat w Dzień Darwina i chciałabym to połączyć, szukam inspiracji Coś o ewolucji, o Darwinie, o nauce...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

diogenes (42753 punktów)
>szukam inspiracji

Może wycieczka do ZOO? Albo tu:

www.antropo.uni.wroc.pl/muzeum_czlowieka/

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Był tu kiedyś wątek o książkach dla dzieci, pomóżcie proszę odnaleźć...
Może to ten?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,154458


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Mano (1060 punktów)

>szukam inspiracji Coś o ewolucji, o Darwinie, o nauce...

Tu dobra pozycja, ale bez ewolucji i Darwina:

nerwicaekl(*)a-dzieciakom-absurdy-religijne
Hanna RT (2 punktów)
Dzięki wszystkim .
Chyba jest za duża na Prosiaczka.
Kupiłam jej polecaną tutaj "Marta i lekcja religii" (allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=44477990), wydaną przez kogoś z "Tygodnika Faktycznie", jest fajna ale chciałam coś dorzucić takiego bardziej spektakularnego. Może faktycznie zoo


>Tu dobra pozycja, ale bez ewolucji i Darwina:
>nerwicaekl(*)a-dzieciakom-absurdy-religijne


"Marta i lekcja religii"
handzlik (491 punktów)
(zablokowany)
>Był tu kiedyś wątek o książkach dla dzieci, pomóżcie proszę odnaleźć...
>Chodzi mi o prezent na dzień Darwina. Kuzynki córka ma urodziny akurat w Dzień Darwina i chciałabym
>to połączyć, szukam inspiracji Coś o ewolucji, o Darwinie, o nauce...

według mnie dzieci same rozumieją piękno otaczającego świata aparatem do poznania jego jest nauka. wystarczy dać mu cokolwiek nieważna na jakim poziome skonwertowane na jego język.

skoro wiesz czym to jest to weź wolne w pracy i mu napisz kisążkę czy coś.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365