 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-05-2008 13:44 | Simka (7 punktów) | Naprotechnologia | Czy ktoś wie coś konkretnego o tzw. naprotechnologii?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| IQ955 (2355 punktów) | Odp: naprotecnologia | |
|
3 na 3 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >Czy ktoś wie coś konkretnego o tzw. naprotechnologii? > Przede wszystkim jest to grzech śmiertelny, tak że wszystko inne nie ma żadnego znaczenia. Proszę zaprzestać zainteresowania tym tematem, unikać go jak ognia piekielnego. Poza tym, na cholerę Panu czworaczki, ma Pan odpowiednio grubą żonę i mieszkanie? Adam Barycki
|
|
 | | @ffe? (3233 punktów) | >>Czy ktoś wie coś konkretnego o tzw. naprotechnologii? >> >Przede wszystkim jest to grzech śmiertelny, tak że wszystko inne nie ma żadnego znaczenia. Proszę zaprzestać zainteresowania tym tematem, unikać go jak ognia piekielnego. Poza tym, na cholerę Panu czworaczki, ma Pan odpowiednio grubą żonę i mieszkanie? >Adam Barycki >
Ale co też waść powiadasz? Metoda jest całkowicie bezgrzeszna, ponieważ skutkiem jej czaso- i pracochłonności (głównie dla pacjentki), kobieta zupełnie nie ma ani głowy, ani czasu na jakiekolwiek grzechy.
A sueno de la razon produce automatica secretaria
|
|
|  | 3 na 3 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >Metoda jest całkowicie bezgrzeszna > Nie pisałem o szóstym przykazaniu, tylko o pierwszym. Za to coś Pan napisał, z piekła Pan nie wyjdziesz. Adam Barycki
|
|
| |  | 3 na 3 | @ffe? (3233 punktów) | >> >> >Nie pisałem o szóstym przykazaniu, tylko o pierwszym. Za to coś Pan napisał, z piekła Pan nie wyjdziesz. >Adam Barycki >
A właśnie że wyjdę! Przeprowadzę się za Odrę...
A sueno de la razon produce automatica secretaria
|
|
| | |  | 3 na 3 barycki (7788 punktów) (zablokowany) |
>A właśnie że wyjdę! Przeprowadzę się za Odrę... > A właśnie że nie. Jeżeli jest coś, co może być gorsze od naszego piekła, to chyba tylko niemiecki racjonalizm, a więc dobrze mówiłem, że z piekła Pan nie wyjdziesz. Adam Barycki
|
|
|  | 3 na 3 | Gosia (9452 punktów) |
> Metoda jest całkowicie bezgrzeszna, ponieważ skutkiem jej czaso- i pracochłonności (głównie dla pacjentki), kobieta zupełnie nie ma ani głowy, ani czasu na jakiekolwiek grzechy.
Oj naiwny, naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle...
|
|
| |  | 2 na 2 | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) |
> Oj naiwny, naiwny, naiwny, ...
Gosiu, Gosiu, Gosiu. Po co się zdradzasz? .
|
|
| | |  | | Gosia (9452 punktów) | >Gosiu, Gosiu, Gosiu. Po co się zdradzasz? A bo dobroduszna ze mnie kobitka, co ma człowiek żyć w nieświadomości? A niech się wreszcie dowie że cosi fan tutte ...
|
|
| | | |  | | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) |
>A bo dobroduszna ze mnie kobitka...
No to jeszcze się pytam: cosi fan tutte, czy cosik fan tutte? .
|
|
| | | | |  | | Gosia (9452 punktów) |
> No to jeszcze się pytam: cosi fan tutte, czy cosik fan tutte? Wszystkie cosik tam...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|