Racjonalista - Strona głównaDo treści
Naprotechnologia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
04-05-2008 13:44Simka (7 punktów)Naprotechnologia
Czy ktoś wie coś konkretnego o tzw. naprotechnologii?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

IQ955 (2355 punktów)Odp: naprotecnologia
>Czy ktoś wie coś konkretnego o tzw. naprotechnologii?
A "google" to nie łaska?
Jesli o to chodzi - to: pl.wikipedia.org/wiki/Naprotechnologia

Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Czy ktoś wie coś konkretnego o tzw. naprotechnologii?
>
Przede wszystkim jest to grzech śmiertelny, tak że wszystko inne nie ma żadnego znaczenia. Proszę zaprzestać zainteresowania tym tematem, unikać go jak ognia piekielnego. Poza tym, na cholerę Panu czworaczki, ma Pan odpowiednio grubą żonę i mieszkanie?
Adam Barycki
@ffe? (3233 punktów)
>>Czy ktoś wie coś konkretnego o tzw. naprotechnologii?
>>
>Przede wszystkim jest to grzech śmiertelny, tak że wszystko inne nie ma żadnego znaczenia. Proszę zaprzestać zainteresowania tym tematem, unikać go jak ognia piekielnego. Poza tym, na cholerę Panu czworaczki, ma Pan odpowiednio grubą żonę i mieszkanie?
>Adam Barycki
>

Ale co też waść powiadasz? Metoda jest całkowicie bezgrzeszna, ponieważ skutkiem jej czaso- i pracochłonności (głównie dla pacjentki), kobieta zupełnie nie ma ani głowy, ani czasu na jakiekolwiek grzechy.

A sueno de la razon produce automatica secretaria
05-05-2008 00:26 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>Metoda jest całkowicie bezgrzeszna
>
Nie pisałem o szóstym przykazaniu, tylko o pierwszym. Za to coś Pan napisał, z piekła Pan nie wyjdziesz.
Adam Barycki
05-05-2008 05:58 
 Ocena 3 na 3
@ffe? (3233 punktów)
>>
>>
>Nie pisałem o szóstym przykazaniu, tylko o pierwszym. Za to coś Pan napisał, z piekła Pan nie wyjdziesz.
>Adam Barycki
>

A właśnie że wyjdę! Przeprowadzę się za Odrę...

A sueno de la razon produce automatica secretaria
05-05-2008 10:16 
 Ocena 3 na 3
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>A właśnie że wyjdę! Przeprowadzę się za Odrę...
>
A właśnie że nie. Jeżeli jest coś, co może być gorsze od naszego piekła, to chyba tylko niemiecki racjonalizm, a więc dobrze mówiłem, że z piekła Pan nie wyjdziesz.
Adam Barycki
05-05-2008 00:37 
 Ocena 3 na 3
Gosia (9452 punktów)

> Metoda jest całkowicie bezgrzeszna, ponieważ skutkiem jej czaso- i pracochłonności (głównie dla pacjentki), kobieta zupełnie nie ma ani głowy, ani czasu na jakiekolwiek grzechy.

Oj naiwny, naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle...
05-05-2008 01:09 
 Ocena 2 na 2
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

> Oj naiwny, naiwny, naiwny, ...

   Gosiu, Gosiu, Gosiu. Po co się zdradzasz?
.
Gosia (9452 punktów)
>Gosiu, Gosiu, Gosiu. Po co się zdradzasz?
A bo dobroduszna ze mnie kobitka, co ma człowiek żyć w nieświadomości? A niech się wreszcie dowie że cosi fan tutte ...
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>A bo dobroduszna ze mnie kobitka...

   No to jeszcze się pytam: cosi fan tutte, czy cosik fan tutte?
.
Gosia (9452 punktów)

>   No to jeszcze się pytam: cosi fan tutte, czy cosik fan tutte?
Wszystkie cosik tam...

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365