 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-05-2011 22:31 | asmodai (2845 punktów) | co najlepsze 0 na 2 | Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka? Jeśli macie jakąś listę to dawajcie na ten temat. Ja uważam, że jednym z najlepszych wynalazków człowieka jest bóg. Co o tym sądzicie? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 ollikm (2038 punktów) (zablokowany) | Piwo.
|
|
 | 3 na 3 | asmodai (2845 punktów) | >Piwo. > Zimne piwo
|
|
|  | 3 na 3 | TriDzej2 (869 punktów) | > >Piwo.> >> Zimne piwoZ kiełbasą z grila
|
|
| |  | 6 na 6 | marcin1902 (3438 punktów) | > >>Piwo.> >>> >Zimne piwo> Z kiełbasą z grila  I cycki.
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
|
|
| | |  | 5 na 5 | kuba1313 (170 punktów) | > I cycki.Chyba sztuczne cycki, bo naturalne to sprawka ewolucji, a nie człowieka. 
"Samotności, jakaś ty przeludniona!" - S. J. Lec
|
|
| | | |  | 6 na 6 | marcin1902 (3438 punktów) | > Chyba sztuczne cycki, bo naturalne to sprawka ewolucji, a nie człowieka.  Nie ważne, jeśli jest jakiś ranking to i tak cycki wygrywają... 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
|
|
1 na 1 | Aleksander Głowacki (1725 punktów) | Samiec - Kain wynalazł zbrodnie i wypróbował na swojej siostrze Abli - czyli gdyby nie Kain i Abla to wówczas Buk i religia nie miałyby najmniejszego sensu, bo w jaki sposób Buk miałby karać grzeszników? Aby solidnie wymierzyć karę konieczne jest grono rozmodlonych wyznawców - bo sam Buk to po prostu cienias i kary sam wymierzyć nie umie (poza kilkoma wyjątkami np. słynny potop lub Sodoma i Gomora) Dlatego jeśli największym wynalazkiem ludzkości jest Buk to na drugim miejscu jest maczuga/karabin/miecz/bomba atomowa/cyklotronowe działo plazmowe kaliber 50mm - czyli innym słowem akcesoria służące do szerzenia religii pokoju.
|
|
4 na 4 | Marian (5438 punktów) | Bóg to kiepski wynalazek. Buty ze światełkami w obcasach są lepsze. Kolejne w kolejce są znicze na LEDy, kartki grające i choinki zapachowe. Pozdrawiam.
Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
|
|
 | 11 na 11 | liliac (147340 punktów) | > Buty ze światełkami w obcasach są lepsze. Kolejne w kolejce są znicze na LEDy, kartki grające i choinki zapachowe.Przebijam zniczami grającymi piosenkę "Nie jesteś sam" zespołu Ich Troje (" wstań, powiedz nie jesteś sam")
|
|
|  | 1 na 1 Bill Kilgore (3086 punktów) (zablokowany) | >Przebijam zniczami grającymi piosenkę "Nie jesteś sam" zespołu Ich Troje (" wstań, powiedz nie jesteś sam")
Brr! Groteska! Umrzyk się musi biedny w grobie przewracać...
Fabricati Diem, Pvnc!
|
|
2 na 2 | Scarabaeus (2198 punktów) | >listę to dawajcie na ten temat. Ja uważam, że jednym z najlepszych wynalazków człowieka jest bóg.
bóg z mąki i wody, którego można zjeść.
|
|
 | | asmodai (2845 punktów) | >>listę to dawajcie na ten temat. Ja uważam, że jednym z najlepszych wynalazków człowieka jest bóg. >bóg z mąki i wody, którego można zjeść. > O np to też jest świetny wynalazek. Albo serial telewizyjny mający ponad 200 odcinków
|
|
|  | | TriDzej2 (869 punktów) | > Albo serial telewizyjny mający ponad 200 odcinkówBez przesady... Już pod koniec zapominam, co było na początku
|
|
 | 1 na 1 | Arłukowicz (3162 punktów) |
> bóg z mąki i wody, którego można zjeść.i jego krew z winogron, którą można w każdej chwili i wszędzie wypić. W Licheniu sprzedają nawet do tego pojemniki. Są one w kształcie matki boskiej z odkręcaną główką
|
|
2 na 2 | Selanos (12869 punktów) | Pompa paliwa. Wiecie jak cholernie trudne byłoby jeżdżenie bez tego? Przed wynalezieniem pompy paliwowej bak musiał być umieszczony nad silnikiem, a w niektórych automobilach na strome wzniesienie dało się wjechać tylko tyłem...
|
|
 | 1 na 1 | Proxy (90 punktów) | Wibratory ;P
|
|
 | 1 na 1 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > Pompa paliwa.Zgadzam się. Moje ulubione to MF-y  Chciałabym też nominować: koło (i w konsekwencji - rower), radio, mp3 i łożysko. Dorzuciłabym parę rzeczy typu zębniki, simmeringi, orbitrol (och, orbitrol!), żelowe siodła typu kanapa, kamizelki odblaskowe (te z odblaskiem typu policyjnego), ale to są duperele i prywatne zboczenia 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
1 na 1 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | >Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka? Biblioteka. Nóż. Umiejętność rozniecania ognia. Koło. Spodnie. Chleb. ...
> Ja uważam, że jednym z najlepszych wynalazków człowieka jest bóg. Co o tym sądzicie? Według mnie przegrywa z ciepłym posiłkiem (gotowanym lub smażonym). Z lodówką zresztą też.
Pozdrawiam
Egoizm jest rodzajem algorytmu.
|
|
2 na 2 | Ania... (14138 punktów) | >Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka? Jeśli macie jakąś >listę to dawajcie na ten temat. Ja uważam, że jednym z najlepszych wynalazków człowieka jest bóg. Co >o tym sądzicie? Mowa. O ile traktować ją jako "wynalazek", w sumie to ewolucyjna sprawa. Ale z nowszych patentów podoba mi się czapeczka z mocowanymi puszkami i rurką do picia (zawsze chciałam to kupić, ale nie kupiłam), zachwycona jestem grzałką do akwa z termostatem, nie wyobrażam sobie pracy bez laptopa, a niesamowicie prościej jest mi pracować z aparatem zapisującym zdjęcia cyfrowo. Wyobrażacie sobie, jak oni się męczyli do tej pory? Każde zdjęcie najpierw wywołać, a potem okazuje się, że jednak nieostre! Albo wcześniej, z kamera lucida, przerysowywanie wszystkiego...
|
|
6 na 6 | Ag-nes (2295 punktów) | >Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka? Antykoncepcja hormonalna!
>Ja uważam, że jednym z najlepszych wynalazków człowieka jest bóg. Co >o tym sądzicie? Owszem, to jest wynalazek człowieka, ale chyba jeden z najgorszych.
|
|
 | 1 na 1 | perun (8610 punktów) |
>Owszem, to jest wynalazek człowieka, ale chyba jeden z najgorszych. Najlepszym jest viaagra
|
|
|  | | Arłukowicz (3162 punktów) |
> Najlepszym jest viaagra Eee tam, nie powiedziałbym. Niektórzy osobnicy płci męskiej chodzą w stringach ( bo lubią ), a to - nawet po - trochę trzyma
|
|
1 na 1 | NorahYorke (329 punktów) | Internet, rock, kuchenka mikrofalowa i słuchawki dokanałowe. W tej kolejności. Bóg to epic fail.
|
|
| Arłukowicz (3162 punktów) | >Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka?
drugs and rock and roll
|
|
 | | Ania... (14138 punktów) | >>Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka? >drugs and rock and roll A gdzie seks?!?!
|
|
|  | 2 na 2 | Arłukowicz (3162 punktów) |
> A gdzie seks?!?! Dzięki tym wynalazkom stał się lepszy i łatwiejszy
|
|
 | 2 na 2 | asmodai (2845 punktów) | >>Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka? >drugs and rock and roll > I zestaw perkusyjny z podwójnym basem( dwie centralki)
|
|
2 na 2 Bill Kilgore (3086 punktów) (zablokowany) | Mamy znaczącą listę wynalazków, odkryć i osiągnięć, które czynią nas tak fascynującymi istotami... Postawiliśmy stopy na księżycu, umiemy rozszczepiać atom, transplantować organy, produkować szczepionki, tworzyć antymaterię, klonować, przesyłać morza informacji z szybkością myśli via orbita okołoziemska, potrafimy ( potrafiliśmy, Concorde, co za niepowetowana strata) przekraczać Atlantyk z podwójną szybkością dźwięku by wylądować w Nowym Jorku- nominalnie WCZEŚNIEJ, niż wyleciało się z Londynu. Potrafiliśmy dać narodziny "Requiem" Mozarta. Robimy nie tylko najlepsze ale i JEDYNE we wszechświecie Chianti... Potrzeba więcej? EDIT: Nie, nie mogłem się powstrzymać. Czyż nie jest najpiękniejszą rzeczą, która kiedykolwiek oderwała się od ziemi? media-1.we(*)dia/17/115117-050-55536DDE.jpg
|
|
 | 1 na 1 |
 | 1 na 1 |
 | 1 na 1 |
6 na 6 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Pismo.
|
|
 | 4 na 4 | marcin1902 (3438 punktów) | >Pismo. >
Lub czasopismo
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
|
|
1 na 1 | -jad- (18783 punktów) | Auto służbowe. Oczywiście, po wspomnianej antykoncepcji hormonalnej.
Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie. Wuch
|
|
1 na 1 | soad (49 punktów) | >Słuchajcie mam takie luzne pytanie co uważacie za najlepszy wynalazek człowieka? Jeśli macie jakąś >listę to dawajcie na ten temat. Ja uważam, że jednym z najlepszych wynalazków człowieka jest bóg. Co >o tym sądzicie?
Oczywiście Internet. Nie można zapomnieć jednak o antykoncepcji, zasadach higieny(!) nawet zwykłe pranie... to takie drobiazgi, a pozwoliły ocalić życie wielu osób.
Natomiast wymyślenie boga... trzeba by było ocenić bilans zysków i strat, ile ludzi świadomość istnienia boga ocaliła, a ilu pozbawiła życia... Wydaje mi się że bardziej na ludzkość wpłynęło nie samo wynalezienie boga, a stworzenie zorganizowanych form kultu.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|