Miło że wyznajemy podobne poglądy, ale PISZ PO LUDZKU, albo nie pisz wcale.
Z ortografią może nie jest najgorzej, ale czy wiesz co to są wielkie litery, kropki i przecinki???. Pamiętaj, że tak niechlujnie napisany tekst oznacza brak szacunku dla czytelników.
|