Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czarnobyl

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
12-05-2008 19:05ra-serafin (2786 punktów)Czarnobyl
Ocena 1 na 1
Mam takie pytanie i nie wiedziałem gdzie je wrzucić więc daje je tutaj. Jest to pytanie czysto komercyjne ale jak ktoś wie to proszę o odpowiedź. Czy zna ktoś jakiś sklep lub wie gdzie można zdobyć licznik Geigera? Jeśli tak to prosiłbym o link .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)
>Mam takie pytanie i nie wiedziałem gdzie je wrzucić więc daje je tutaj. Jest to pytanie czysto
>komercyjne ale jak ktoś wie to proszę o odpowiedź. Czy zna ktoś jakiś sklep lub wie gdzie można
>zdobyć licznik Geigera? Jeśli tak to prosiłbym o link .

   www.meritum.isu.pl/?id=pokaz_produkt&id_prod=40914

   Na Allegro trafiają się wojskowe, znacznie tańsze.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
ra-serafin (2786 punktów)
>>Mam takie pytanie i nie wiedziałem gdzie je wrzucić więc daje je tutaj. Jest to pytanie czysto
>>komercyjne ale jak ktoś wie to proszę o odpowiedź. Czy zna ktoś jakiś sklep lub wie gdzie można
>>zdobyć licznik Geigera? Jeśli tak to prosiłbym o link .
>   www.meritum.isu.pl/?id=pokaz_produkt&id_prod=40914
>   Na Allegro trafiają się wojskowe, znacznie tańsze.
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli


widziałem na allegro aukcje z archiwum i tam były jak to powiedziałeś znacznie tańsze. I właśnie taki wojskowy by mnie interesował, czy używany nie gra różnicy byle by był sprawny. Może byc nawet produkcji ZSSR z okresu zimnej wojny, byle by działał.

Smierć jest ostatnim wrogiem który zostanie pokonany.
Wszystko co robimy to dla WIEKSZEGO DOBRA
stilgar (7322 punktów)
>Mam takie pytanie i nie wiedziałem gdzie je wrzucić więc daje je tutaj. Jest to pytanie czysto
>komercyjne ale jak ktoś wie to proszę o odpowiedź. Czy zna ktoś jakiś sklep lub wie gdzie można
>zdobyć licznik Geigera? Jeśli tak to prosiłbym o link .

A to nie mozna zatytulowac watku "Licznik Geigera" ? Co ma Czarnobyl do rzeczy?
ra-serafin (2786 punktów)
>>Mam takie pytanie i nie wiedziałem gdzie je wrzucić więc daje je tutaj. Jest to pytanie czysto
>>komercyjne ale jak ktoś wie to proszę o odpowiedź. Czy zna ktoś jakiś sklep lub wie gdzie można
>>zdobyć licznik Geigera? Jeśli tak to prosiłbym o link .
>A to nie mozna zatytulowac watku "Licznik Geigera" ? Co ma Czarnobyl do rzeczy?

Ten mój wątek to jest taki wątek do działu ogłoszenia, sprzedam, kupię, a takiego działu na racjonaliście nie ma więc dałem to do nauki pod tytułem Czarnobyl.

Smierć jest ostatnim wrogiem który zostanie pokonany.
Wszystko co robimy to dla WIEKSZEGO DOBRA
12-05-2008 21:46 
 Ocena-1 na 1
radek (767 punktów)
Chyba przesadziles
sztejkat (4743 punktów)
www.polon-alfa.com.pl/

Nie "licznik" a kompletny "radiometr" - licznik GM to jedynie komponent urządzenia.

Tomasz Sztejka

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365