>>Mam takie pytanie i nie wiedziałem gdzie je wrzucić więc daje je tutaj. Jest to pytanie czysto >>komercyjne ale jak ktoś wie to proszę o odpowiedź. Czy zna ktoś jakiś sklep lub wie gdzie można >>zdobyć licznik Geigera? Jeśli tak to prosiłbym o link . >A to nie mozna zatytulowac watku "Licznik Geigera" ? Co ma Czarnobyl do rzeczy?
Ten mój wątek to jest taki wątek do działu ogłoszenia, sprzedam, kupię, a takiego działu na racjonaliście nie ma więc dałem to do nauki pod tytułem Czarnobyl.
Smierć jest ostatnim wrogiem który zostanie pokonany. Wszystko co robimy to dla WIEKSZEGO DOBRA
|