>jak już edytujecie wypowiedzi, to poprawcie błędy. >W wątku "Bądźmy życzliwi na co dzień" edytowano moja wypowiedź i zostało "W mojej bloku, w
Edycja z zasady dotyczy wyłącznie ortografii. Jedyny wyjątek to moja walka z wiatrakami, czyli korekta niepoprawnej formy biernika zaimka ta.
Na życzenie, chętnie poprawiamy wszelkie inne błędy.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|