Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jako żecze wieżący

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-05-2011 11:33Koraszewski (82900 punktów)Jako żecze wieżący
Ocena 5 na 5
Uf, UFO przeleciało nad sadem i zrobiło mi oprysk. Wierzę, że właściwy, bo ja bym się z tą robotą nie wyrobił, a tak oszczędność czasu i pieniądza. Początkowo to się nawet nie zorientowałem, ale pies zaczął szczekać w ogrodzie, a potem zamilkł, jakby się czegoś wystraszył.
Wyszedłem, liście były jeszcze wilgotne i było znaczy się pewne, że oprysk zrobiony. W tej sytuacji zmieniłem plany i postanowiłem nie pryskać. A miałem, na szkodniki, bo szkodników w tym roku nie brakuje. Zresztą kiedy brakuje, ja się pytam? Szkodniki były, są i będą, więc trzeba pryskać. No chyba, żeby UFO. A Ufoć trzeba.
Wieżyć tesz trzeba, bo kto boga w sercu nie ma to takiemu nie można ufoć.
Jeszcze się te szkodniki ruszają, zobaczymy jutro.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

PanBuk (6257 punktów)
>Jeszcze się te szkodniki ruszają, zobaczymy jutro.
>
A jak urosną?
A jak nie oprysk a wytrysk?
I czy tam gdzieś nie czai się mgła?

Z tą UF(n)Ością to ja bym tak może ostrożnie?

Dużo samolotów lata, wiadomo co z nich wylatuje? Może jak z PKP?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
i.czaplicka (5782 punktów)
A mnie nie chcieli uwieżyc, że ufo ukradło czajniczek...
DEMONICON (4893 punktów)
>A mnie nie chcieli uwieżyc, że ufo ukradło czajniczek...

Czyli ani kawy oraz herbaty ... eh ...
Pozostało mi tylko ciało i krew Latającego Potwora Spaghetti ...

Pozdrawiam
30-05-2011 17:12 
 Ocena 4 na 4
i.czaplicka (5782 punktów)
przepraszam,, link się nie wkleił
www.racjonalista.pl/forum.php/s,421456#w421510
30-05-2011 17:25 
 Ocena 1 na 1
PanBuk (6257 punktów)
>Nieprawdopodobne? Bóg jest znacznie mniej prawdopodobny.
jak do tego jednego boga doplusujemy ilość wyznawców, z założeniem, że każdy interpretuje go inaczej...
To UFO, czy też NOL - jest tak realne jak popołudniowy korek!


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
keram aktsu (1211 punktów)
>A mnie nie chcieli uwieżyc, że ufo ukradło czajniczek...
>

Bo nie ukradło.
A co się z nim stało?...
www.youtube.com/watch?v=5_BQpDCpQ8I
www.youtube.com/watch?v=T1UzRYfCkgo



miłe rzeczy należy mówić ludziom za życia, a nie w mowach pogrzebowych
30-05-2011 19:25 
 Ocena 1 na 1
Hodża (11172 punktów)
>A mnie nie chcieli uwieżyc, że ufo ukradło czajniczek...

A nie, a nie. Ja go mam, he,he. He.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
A tam, kosmici nie okłamują tylko swoich... Oddawaj!
keram aktsu (1211 punktów)

>Wieżyć tesz trzeba, bo kto boga w sercu nie ma to takiemu nie można ufoć.
>Jeszcze się te szkodniki ruszają, zobaczymy jutro.

To już jest nas dwóch. "Tesz wieżę" , że UFO czyni cuda.
A swoją drogą, taka ciekawostka zoologiczna - wszyscy mówią o bogu w sercu, szczególnie ci od szkodników, ale jak przychodzi co do czego (np. przeszczep serca), to się drą, że nic nie rozumiemy. Szukają tej duszy, czyli wtyczki do boga, w najciemniejszych zakamarkach swego ciała. Jak by się ktoś pytał ja mam ją w d...ie.

miłe rzeczy należy mówić ludziom za życia, a nie w mowach pogrzebowych
Jacek Tabisz (30006 punktów)
To wtedy pojawia się problem z przeszczepem odbytu
31-05-2011 12:23 
 Ocena 1 na 1
keram aktsu (1211 punktów)
>To wtedy pojawia się problem z przeszczepem odbytu
Odbyt, jak sama nazwa wskazuje, jest od bytu. Za jego pośrednictwem, codziennie wysyłam paczkę do oczyszczalni ścieków, czym radykalnie poprawiam swój byt i nastrój. Czuję się leciutki jak piórko, więc zgodnie z fizyką kwantową i teorią strun, przy zastosowaniu stałej Plancka, codziennie pozbywam się kawałeczka owej duszy. Aż do śmierci. Umieram pusty i szczęśliwy jako bezduszny.

miłe rzeczy należy mówić ludziom za życia, a nie w mowach pogrzebowych
31-05-2011 19:39 
 Ocena 1 na 1
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Niektórzy mają zaparcia i to tłumaczy pewne stresy.
31-05-2011 20:00 
 Ocena 1 na 1
keram aktsu (1211 punktów)
>Niektórzy mają zaparcia i to tłumaczy pewne stresy.
I wtedy niepuszczane bąki uderzają do mózgu, szczególnie u małych. Robi się wredny, złośliwy.
A propos, śnił mi się dzisiaj Jarosław Kaczyński - był grzeczny.

miłe rzeczy należy mówić ludziom za życia, a nie w mowach pogrzebowych
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Ba! W końcu katolik z kraju rządzonego przez żonę Jahwe!
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Uf, UFO przeleciało nad sadem i zrobiło mi oprysk.

Phi - ale mi mecyje. A nad naszą wsią przeleciał meteoryt - i co, cwaniaczku???


Uważam, że w ciągu tego roku za mało modliliśmy się za tych nagle wezwanych przed Boży tron. (abp. Józef Michalik o katastrofie smoleńskiej)
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Ciekawe w co wieżą szkodniki? Wielka stonka przybita do płota?
31-05-2011 10:06 
 Ocena 6 na 6
Hodża (11172 punktów)
>Ciekawe w co wieżą szkodniki? Wielka stonka przybita do płota?

W BOGA WIEŻĄ !!!


31-05-2011 10:43 
 Ocena 7 na 7
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>W BOGA WIEŻĄ !!!

A w konika - laufrem .

Uważam, że w ciągu tego roku za mało modliliśmy się za tych nagle wezwanych przed Boży tron. (abp. Józef Michalik o katastrofie smoleńskiej)
31-05-2011 10:41 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Ciekawe w co wieżą szkodniki? Wielka stonka przybita do płota?



Uważam, że w ciągu tego roku za mało modliliśmy się za tych nagle wezwanych przed Boży tron. (abp. Józef Michalik o katastrofie smoleńskiej)
31-05-2011 10:45 
 Ocena 2 na 2
Jacek Tabisz (30006 punktów)
O widzę, że mają też swojego "Gościa Niedzielnego"... To z okładki?
31-05-2011 10:58 
 Ocena 3 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>O widzę, że mają też swojego "Gościa Niedzielnego"... To z okładki?

Z rozkładówki .


Uważam, że w ciągu tego roku za mało modliliśmy się za tych nagle wezwanych przed Boży tron. (abp. Józef Michalik o katastrofie smoleńskiej)
31-05-2011 11:59 
 Ocena 1 na 1
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Swoją drogą fajny ten ich Gość Niedzielny. Ja tu w Indiach zniechęciłem się do produkcji mesjaszy. Jak pomyślę o takim karaluszym Sai Babie (znaczy to chyba "ojciec prawdy") włos mi się jeży na głowie.
31-05-2011 13:14 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Ja tu w Indiach zniechęciłem się do produkcji mesjaszy.

Aż do Indii po to jechać musiałeś???


Uważam, że w ciągu tego roku za mało modliliśmy się za tych nagle wezwanych przed Boży tron. (abp. Józef Michalik o katastrofie smoleńskiej)
31-05-2011 19:38 
 Ocena 2 na 2
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Twardy ze mnie przypadek... Fakt. Myślałem, że coś w tym jest, ale tu tylu ich jest, że prawdziwa oryginalność polega na tym, żeby nie wisieć na ołtarzu. Można wisieć gdzie indziej. Na przykład na lianie. Jak u Kiplinga.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365