Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kompromitacja FIA ws. GP Bahrajnu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
03-06-2011 18:40Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Kompromitacja FIA ws. GP Bahrajnu
Ocena 1 na 1
No tak, tam zabito w końcu tylko setki, a nie tysiące walczących o wolność.
link: www.sport.(*)rnika__GP_Indii_w_grudniu.html

Ciekawe ile wyłożył (do prywatnych kieszeni ?) król Hamad ibn Isa al-Chalifa, znany fan sportów motorowych i strzelania do ludzi.

Tymczasem ofiary w Jemenie czy Syrii idą w tysiące - nie, tam nie będzie imprez dla bogatych despotów i uprzywilejowanego ułamka obywateli.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
Mam rozumieć że nie masz ani jednej chińskiej rzeczy?
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>Mam rozumieć że nie masz ani jednej chińskiej rzeczy?

"Decyzja FIA nie wszystkim się jednak podoba. Internetowa petycja, podpisana przez 300 tys. osób, wzywa kierowców do zbojkotowania wyścigu."

Mam nadzieję, że do niego nie dojdzie, dopóty, dopóki reżim tego kraju nie ustąpi jak w Tunezji czy Egipcie - presja powinna być utrzymana w każdym możliwym przypadku.

Chiny to odrębny temat do dłuuugiej dyskusji...
link: www.ted.co(*)tanding_the_rise_of_china.html

Ruch Palikota / SLD / Głosuj na kobiety !
AdamGr (3037 punktów)
Pytanie ci zadał słuszne, pozornie nie ma związku.
Tak sie jakoś dziwnie skłąda na tym świecie że nikomu nic nie przeszkadza ,a nagle sru ! i nagle wszystkim, i giną tysiące i przemoc i proytesty i słuszna sprawa...
Hipokryzja Michajłowna.Aż w oczy szczypie.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>Hipokryzja Michajłowna.Aż w oczy szczypie.

To nie jest hipokryzja tylko nowe, światowe rozdanie

Ruch Palikota / SLD / Głosuj na kobiety !
rexus (2343 punktów)
Sytuacja w Bahrajnie jest klarowna. Tor jest własnością króla, który zapłacił już 40 milionów za zorganizowanie wyścigu, kasę wzięli już wszyscy, w tym zespoły F1. Bahrajn jest własnością króla, jeśli jego podwładnym coś nie pasuje, zawsze mogą się wyprowadzić, wyjechać itp.
Po za tym- show must go on.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365