 |
Sila Sahin i kłopoty z ekstremistami. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-06-2011 09:59 | Manian (950 punktów) | Sila Sahin i kłopoty z ekstremistami.
1 na 1 | Jakiś czas temu na forum Racjonalisty pojawił się wątek o Sili Sahin - pierwszej muzułmance, która rozebrała się dla Playboya. Okazuje się jednak, że Sahin wcale nie wyznaje islamu! Jej ojciec jest ateistą, zaś matka muzułmanką, która przeszła na chrześcijaństwo. Aktorka pochodzenia tureckiego wychowywała się jedynie w środowisku muzułmańskim i z góry założono, że musi wierzyć w Allaha. Po rozbieranej sesji spadła na nią fala nienawiści ze strony islamskich fanatyków. Padły określenia typu "suka" czy "niewierna dziwka", pojawiły się groźby oraz życzenia śmierci, nawet w telewizji! Najgorszy jest fakt zaślepienia radykałów, którzy mając ideę, nie dadzą sobie nic powiedzieć. Sytuacja aż nadto pokazuje, że miejsce urodzenia i środowisko jest swego rodzaju łatką, która jest przyklejona na całe życie. Nie można się od niej odciąć, tym bardziej, gdy do gry wchodzą ekstremiści religijni. Osobiście się cieszę, że Sila Sahin nie przestraszyła się i nie schowała ze strachu, choć wiadomo, że społeczność muzułmańska w Niemczech nie jest mała. wiadomosci(*)1,4382684,kiosk-wiadomosc.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| perun (8610 punktów) |
> Po rozbieranej sesji spadła na nią fala nienawiści ze strony islamskich fanatyków. Padły określenia> typu "suka" czy "niewierna dziwka", pojawiły się groźby oraz życzenia śmierci, nawet w telewizji!> Najgorszy jest fakt zaślepienia radykałów, którzy mając ideę, nie dadzą sobie nic powiedzieć.> Sytuacja aż nadto pokazuje, że miejsce urodzenia i środowisko jest swego rodzaju łatką, która jest> przyklejona na całe życie. Nie można się od niej odciąć, tym bardziej, gdy do gry wchodzą> ekstremiści religijni. Osobiście się cieszę, że Sila Sahin nie przestraszyła się i nie schowała ze> strachu, choć wiadomo, że społeczność muzułmańska w Niemczech nie jest mała.Mizogini tak maja , ze boją się kobiet , szczególnie tych nagich . Naga kobieta obraża ich nagi mały mózdżek . Islam uczy ; Każdy rodzi sie muzłmaninem . Córka muzułmanki jest muzułmanką . Apostazja nie istnieje w islamie . Wątpie czy mianem ,,suka,, okreslają Ją ,, religijni ekstremiści ,, założe się , że przecietny muzułmanin tak Ją określi. Stawiam piwo przeciwko mineralnej .
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|