Kiedyś przeprowadziłem elektroforezę RNA po izolacji z komórki i właściwie na całej długości "toru" tej próbki była plama. Wynikało to prawdopodobnie z zanieczyszczenia próbki białkiem - izolacja nie wyszła mi wtedy zbyt dobrze. W probówce był jakiś biały kłaczek, który został zidentyfikowany jako nieoddzielone białko. Żeby było ciekawiej, odwrotna transkrypcja i utworzenie cDNA w pełni się udało
|