Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kowalska - dlaczego jest zablokowana?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
13-05-2010 21:37kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Kowalska - dlaczego jest zablokowana?
Ocena 2 na 2
Proszę o wytłumaczenie dlaczego Kowalska została zablokowana?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

   www.racjonalista.pl/forum.php/s,324342#w326783

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
13-05-2010 23:45 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Podesłałeś mi linka do posta moderatora Wojtka.
Guzik mnie obchodzą wypowiedzi tego jegomościa.

Ponawiam pytanie - dlaczego Kowalska została zablokowana?

Nie rżnij głupa placowniku, boś jest inteligentna bestia!

Podaj mi link do wypowiedzi Kowalskiej, którą sobie zasłużyła na zablokowanie.




Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
13-05-2010 23:58 
 Ocena 2 na 2
placownik (17853 punktów)
>Nie rżnij głupa placowniku, boś jest inteligentna bestia! Podaj mi link do wypowiedzi Kowalskiej, którą sobie zasłużyła na zablokowanie.

   W Twoją inteligencję również nie wątpię i dlatego jestem przekonany, że zdołałeś doczytać, że ta wypowiedź została usunięta i podanie linku do niej nie jest możliwe.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
14-05-2010 00:00 
 Ocena 4 na 4
Autografka (10638 punktów)

>   W Twoją inteligencję również nie wątpię i dlatego jestem przekonany, że zdołałeś doczytać, że ta wypowiedź została usunięta i podanie linku do niej nie jest możliwe.

A może rzeczywiście warto byłoby ją przywrócić. Oczywiście tylko po to, żeby nie było wątpliwości co do zasadności nałożonej kary.


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
14-05-2010 00:10 
 Ocena 6 na 6
awitu (1590 punktów)
>A może rzeczywiście warto byłoby ją przywrócić. Oczywiście tylko po to, żeby nie było wątpliwości co do zasadności nałożonej kary.

Autografko, a czy Ty byś chciała by taka wypowiedź o Tobie wisiała na tym forum?

ŻĄDAM PRAWA DO WOLNOŚCI OCENIANIA !!!
14-05-2010 00:20 
 Ocena 3 na 3
Autografka (10638 punktów)

>Autografko, a czy Ty byś chciała by taka wypowiedź o Tobie wisiała na tym forum?

Nie znam tej wypowiedzi. Ale moja ciekawość zajmuje ostatnie miejsce w rankingu ważności powodów, dla których chciałabym, aby była przywrócona. A gdyby ten feralny post dotyczył mnie? Cóż, rozważyłabym czy warto go zostawiać (ku przestrodze), czy nie.

edit: Widzę, że załapałam się znów na promocję. Dzięki.


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
14-05-2010 01:03 
 Ocena 3 na 3
awitu (1590 punktów)

> edit: Widzę, że załapałam się znów na promocję. Dzięki.

Nie mi dziękuj, ale swojej wypowiedzi, że zaczęła swój autonomiczny byt w czasie trwania promocji. I to ona, a nie Ty załapała się na promocję.


ŻĄDAM PRAWA DO WOLNOŚCI OCENIANIA !!!
14-05-2010 03:27 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)
>A gdyby ten feralny post dotyczył mnie? Cóż, rozważyłabym czy warto go zostawiać (ku przestrodze), czy nie.

Gdyby było coś o mnie, to z ciekawości chciałbym sobie przeczytać. Zostawić też bym chciał pozostając w wierze, że przynajmniej wśród tutejszych forumowiczów, opinie nie rozprzestrzeniają się drogą kropelkową. Jeśli ktoś żywi do mnie niechęć, to niech chociaż ma ku temu niekoniecznie racjonalne ale chociaż własne podstawy.

Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
14-05-2010 00:41 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>>A może rzeczywiście warto byłoby ją przywrócić. Oczywiście tylko po to, żeby nie było wątpliwości co do zasadności nałożonej kary.
>Autografko, a czy Ty byś chciała by taka wypowiedź o Tobie wisiała na tym forum?
>
ŻĄDAM PRAWA DO WOLNOŚCI OCENIANIA !!!


A ja, biedna, wciąż nie wiem, co właściwie Kowalska napisała.
Psyk (14071 punktów)
Usunięte przez moderatora
14-05-2010 12:12 
 Ocena 2 na 2
Psyk (14071 punktów)

>A ja, biedna, wciąż nie wiem, co właściwie Kowalska napisała.

Aż dziw, że jeszcze nie mam bana za odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne. Skończyło się tylko na nożyczkach. Słowacki wielkim poetą był a Kowalska to k***a. I tej wersji będziemy się trzymać.
www.youtube.com/watch?v=nCMlvnUVA1E

To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
Katolicyzm - to jest to co masz w głowie, kiedy sądzisz, że ślub jest czymś gorszym niż gwałcenie dzieci.
14-05-2010 13:07 
 Ocena-1 na 1
placownik (17853 punktów)

>>A ja, biedna, wciąż nie wiem, co właściwie Kowalska napisała.
>Aż dziw, że jeszcze nie mam bana za odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne.

   Za odchylenie nie. Za próbę upublicznienia treści usuniętych przez uczestniczkę Kowalską, co, biorąc pod uwagę kontekst, stanowi naruszenie § 15. w związku z § 25.2 Regulaminu. Ban 3 dniowy.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
14-05-2010 21:31 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>>A ja, biedna, wciąż nie wiem, co właściwie Kowalska napisała.
>Aż dziw, że jeszcze nie mam bana za odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne. Skończyło się tylko na nożyczkach. Słowacki wielkim poetą był a Kowalska to k***a. I tej wersji będziemy się trzymać.
>www.youtube.com/watch?v=nCMlvnUVA1E
>
To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.


Dzięki, Psyk. Przeczytałam. I jestem trochę... Eeee... zdziwiona? Tak, to niezłe słowo. Zdziwiona trochę jestem. Znaczy, że za to aż dwa tygodnie?
14-05-2010 18:55 
 Ocena 5 na 5
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>A ja, biedna, wciąż nie wiem, co właściwie Kowalska napisała.
Psyk wiedział... Ktokolwiek wie dostaje bana, lepiej już nie pytaj.
14-05-2010 20:23 
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Psyk wiedział... Ktokolwiek wie dostaje bana, lepiej już nie pytaj.
Psyk dostał bana za opublikowanie postu Kowalskiej, który nie spodobał się moderacji. Post Psyka usunięto. Usuwacz zapomniał jednak, że zakładający wątek otrzymuje maile zawierające treść postów publikowanych w jego wątku.
Teraz cenzorowi pozostaje już tylko:
a) w mgnieniu oka usunąć ten mój post
b) usunąć cały mój wątek
c) a i b plus zbanowanie mnie (nie po raz pierwszy zresztą).


Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
14-05-2010 03:22 
 Ocena 4 na 4
Psyk (14071 punktów)
>>A może rzeczywiście warto byłoby ją przywrócić. Oczywiście tylko po to, żeby nie było wątpliwości co do zasadności nałożonej kary.
>Autografko, a czy Ty byś chciała by taka wypowiedź o Tobie wisiała na tym forum?
>
ŻĄDAM PRAWA DO WOLNOŚCI OCENIANIA !!!


Ona nie wie czy by chciała, bo jej nie zna. A o tym, że jej nie zna napisała więc to było głupie pytanie.

To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
Katolicyzm - to jest to co masz w głowie, kiedy sądzisz, że ślub jest czymś gorszym niż gwałcenie dzieci.
14-05-2010 03:44 
 Ocena 5 na 5
awitu (1590 punktów)

>Ona nie wie czy by chciała, bo jej nie zna. A o tym, że jej nie zna napisała więc to było głupie pytanie.

Psyku, widzę że Ty też masz ciągotki do akademickich dysput, ale ok.

Polecam jednak sprawdzić chronologię wypowiedzi.

-Pierwsza wypowiedź Autografki (godz. 00:00,
- na którą odpowiedzią było moje głupie pytanie (godz. 00:10).
- A następnie druga wypowiedź Autografki (godz.00:20), w której informuje nas ona o fakcie, że nie zna tej wypowiedzi.

I teraz zastanawiam się, czy ja potrafię podróżować w czasie lub czy potrafię czytać w myślach Autografki..., a może ta linearna struktura, uporządkowana od przeszłości ku chwili obecnej, jest jedynie neurofizjologicznym podłożem sposobu postrzegania czasu.

Ale ja się nie upieram przy stwierdzeniu, że moje pytanie jest mądre. Możemy je uznać za głupie.

ŻĄDAM PRAWA DO WOLNOŚCI OCENIANIA !!!
14-05-2010 12:30 
 Ocena 1 na 1
Psyk (14071 punktów)
Masz rację, przepraszam.

To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
Katolicyzm - to jest to co masz w głowie, kiedy sądzisz, że ślub jest czymś gorszym niż gwałcenie dzieci.
awitu (1590 punktów)
>Masz rację, przepraszam.

Dziękuję.

ŻĄDAM PRAWA DO WOLNOŚCI OCENIANIA !!!
14-05-2010 00:18 
 Ocena 4 na 4
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Rozumiem, że nie dowiem się za co Kowalska została zablokowana.
No cóż, uważałem, że moderatorów forum tego portalu stać na jawność i odwagę cywilną, ale najwidoczniej się myliłem.

PS Odnośnie drugiego zdania - oczywiście żartowałem.



Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
14-05-2010 03:16 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
Z tej wypowiedzi awitu łatwo wywnioskować, że chodzi o obrażanie innych uczestników forum. Wniosek ten zestawiony z faktem, że placownik odwołuje się do inteligencji pozwala stosunkowo precyzyjnie określić, w jakiej proporcji rozłożyły się w tym obrażaniu wulgaryzmy i finezja


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
14-05-2010 03:25 
 Ocena 1 na 1
Psyk (14071 punktów)
>Z tej wypowiedzi awitu łatwo wywnioskować, że chodzi o obrażanie innych uczestników forum. Wniosek ten zestawiony z faktem, że placownik odwołuje się do inteligencji pozwala stosunkowo precyzyjnie określić, w jakiej proporcji rozłożyły się w tym obrażaniu wulgaryzmy i finezja

I jakie proporcje Ci wyszły?


To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
Katolicyzm - to jest to co masz w głowie, kiedy sądzisz, że ślub jest czymś gorszym niż gwałcenie dzieci.
14-05-2010 03:30 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
>>Z tej wypowiedzi awitu łatwo wywnioskować, że chodzi o obrażanie innych uczestników forum. Wniosek ten zestawiony z faktem, że placownik odwołuje się do inteligencji pozwala stosunkowo precyzyjnie określić, w jakiej proporcji rozłożyły się w tym obrażaniu wulgaryzmy i finezja
>I jakie proporcje Ci wyszły?

Zgaduję, że było znacznie więcej chamstwa niż finezji. Jeśli niecelnie, to nie rozwiązałem zagadki.
Trochę jestem ciekaw, co Cię gnębi, że nie śpisz o tej porze ale tego zgadywać się nie podejmuję.


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
14-05-2010 03:43 
 Ocena 2 na 2
Psyk (14071 punktów)

>Zgaduję, że było znacznie więcej chamstwa niż finezji. Jeśli niecelnie, to nie rozwiązałem zagadki.

To przestań zgadywać i to wreszcie przeczytaj żeby wiedzieć.

To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
Katolicyzm - to jest to co masz w głowie, kiedy sądzisz, że ślub jest czymś gorszym niż gwałcenie dzieci.
14-05-2010 08:35 
 Ocena 6 na 6
-jad- (18783 punktów)
>>Zgaduję, że było znacznie więcej chamstwa niż finezji. Jeśli niecelnie, to nie rozwiązałem zagadki.
>To przestań zgadywać i to wreszcie przeczytaj żeby wiedzieć.

Przeczytałem. Ta zagadka to moja porażka. Mało wulgaryzmów i tyleż finezji- zwyczajne brednie. Mimo wszystko, nie wydaje mi się by nałożona kara była adekwatna do przewinienia


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
14-05-2010 03:41 
 Ocena 1 na 1
Psyk (14071 punktów)
>[color=#660000]Rozumiem, że nie dowiem się za co Kowalska została zablokowana.
>No cóż, uważałem, że moderatorów forum tego portalu stać na jawność i odwagę cywilną, ale najwidoczniej się myliłem.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,328535#w328674

To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
Katolicyzm - to jest to co masz w głowie, kiedy sądzisz, że ślub jest czymś gorszym niż gwałcenie dzieci.
Psyk (14071 punktów)
>Proszę o wytłumaczenie dlaczego Kowalska została zablokowana?

Bo za dużo wiedziała.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,327300#w328635

To, że sobie coś wymyśliłeś i chcesz za to umrzeć nie znaczy, że to wiesz.
Katolicyzm - to jest to co masz w głowie, kiedy sądzisz, że ślub jest czymś gorszym niż gwałcenie dzieci.
coreless (16088 punktów)

Bo jej się należało.

Ponieważ nie ma najpierwszego początku i ostatecznego końca.
achura (304 punktów)
>Proszę o wytłumaczenie dlaczego Kowalska została zablokowana?
Psyk odpowiedział
>Bo za dużo wiedziała.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,327300#w328635

Czy mógłby ktoś w końcu wyjaśnić co na tym forum się dzieje?
Niedomówienia, oskarżenia... Coraz mniej zaczynam rozumieć. Może czas na wyjaśnienie wszystkiego?
Dobrze, że w tym wszystkim nie pogubiłam się, i nadal wiem kim ja jestem - chociaż tyle...
14-05-2010 16:48 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)
>Czy mógłby ktoś w końcu wyjaśnić co na tym forum się dzieje?
>Niedomówienia, oskarżenia... Coraz mniej zaczynam rozumieć. Może czas na wyjaśnienie wszystkiego?

Ja również niewiele rozumiem i nie jestem bezpośrednio zainteresowany ale nie przeszkadza mi to się tu wtrącać. Stąd takie zamieszanie Proponuję zająć się czymś innym, ciekawszym.


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
14-05-2010 17:39 
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Z punktu widzenia tutejszego forumowicza nagłe i niewyjaśnione zablokowanie jednej z bardziej wyrazistych uczestniczek tegoż forum wydaje się ciekawe, nie sądzisz? Oznacza to bowiem, że każdego z nas mogą zablokować bez podania przyczyny. Sądy kapturowe na tym portalu, no, no, no...

Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
14-05-2010 18:11 
 Ocena 3 na 3
-jad- (18783 punktów)
>Z punktu widzenia tutejszego forumowicza nagłe i niewyjaśnione zablokowanie jednej z bardziej wyrazistych uczestniczek tegoż forum wydaje się ciekawe, nie sądzisz? Oznacza to bowiem, że każdego z nas mogą zablokować bez podania przyczyny.

Ano mogą. Żadna to dla mnie nowość i jeśli o mnie chodzi, to i podanie przyczyny satysfakcjonowałoby mnie najwyżej połowicznie.

>Sądy kapturowe na tym portalu, no, no, no...

Nie wiem, co odpowiedzieć, bo naprawdę nic z tego nie rozumiem. Nie wiem, o co komu chodzi i na tym by zostać wtajemniczonym wcale mi nie zależy.
Częste ostatnio przepychanki różnych użytkowników z moderatorami już dawno mnie znudziły.

Jednak masz rację- achura pyta dla siebie a nie dla mnie. Głupio założyłem, że powinna być znudzona, jak ja jestem.

Pozdrawiam.


Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
14-05-2010 20:33 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)

>Z punktu widzenia tutejszego forumowicza nagłe i niewyjaśnione zablokowanie jednej z bardziej wyrazistych uczestniczek tegoż forum wydaje się ciekawe, nie sądzisz?

   Kto ciekaw ten pyta i czasem nawet dostaje odpowiedź. To, że otrzymana odpowiedź go nie zadowala to już całkiem inna bajka. Ale morał jaki z niej wyciąga:
>Oznacza to bowiem, że każdego z nas mogą zablokować bez podania przyczyny.
jest fałszywy.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
14-05-2010 21:33 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Na moje pytanie odpowiedział Psyk, za co dostał bana, a jego post został usunięty. Ciekaw jestem jaką to wielką tajemnicę próbował ujawnić?
Twoja zaś "odpowiedź" była w stylu mistrza Zen.

Nie chcesz przytaczać wypowiedzi Kowalskiej, za którą dostała bana, to nie, ale mógłbyś odpowiedzieć bez cytowania np. "w sposób wyjątkowo chamski obraziła swoim postem forumowicza".
To by wystarczyło.

PS Zauważ, że nie tylko mnie nurtuje przyczyna zbanowania Kowalskiej.


Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
14-05-2010 22:00 
 Ocena 1 na 1
(Alicja)Duda (25557 punktów)
Czyli wróciliśmy do początku tego wątku.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,324342#w326783
14-05-2010 23:07 
 Ocena 3 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Masz rację - wróciliście, moderatorzy.


Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
17-05-2010 23:19 
 Ocena-3 na 3
Scepticus (-290 punktów)
(zablokowany)
Ale morał jaki z niej wyciąga:
>Oznacza to bowiem, że każdego z nas mogą zablokować bez podania przyczyny.
jest fałszywy.


Oznacza to bowiem, że każdego z nas mogą zablokować bez podania prawdziwej przyczyny.


Pozdrawiam wszystkich; cyt. ukradziona wypowiedź
17-05-2010 10:28 
 Ocena-3 na 5
Varia Malaria (-68 punktów)
(zablokowany)
>Sądy kapturowe na tym portalu, no, no, no...
i skorupkowe były ale już nie ma to może i kapturowe znikną jak ludzie przestaną sądzić się o gruszę na miedzy a zaczną rozmawiać.

Nie sądźcie z zewnętrznych pozorów, lecz wydajcie wyrok sprawiedliwy.
14-05-2010 22:03 
 Ocena 3 na 3
pavvel (8272 punktów)

>Czy mógłby ktoś w końcu wyjaśnić co na tym forum się dzieje?
>Niedomówienia, oskarżenia... Coraz mniej zaczynam rozumieć. Może czas na wyjaśnienie wszystkiego?

Nie tylko Ty o jakieś wyjaśnienia prosisz.
Ja całkiem długiego posta nasmarowałem i ciągle on bez odpowiedzi.
Chyba w stopce wstawię linka do niego. Może wtedy któryś z moderatorów zauważy.

Pozdrawiam
Chlodwig (10939 punktów)
>Proszę o wytłumaczenie dlaczego Kowalska została zablokowana?

Kowalska w swoim skeczu wprowadziła postacie bardzo podobne do moderatorów Małgorzaty i Wojtka (chyba). Tekst- moim zdaniem- zasługiwał najwyżej ma ostrzeżenie, w czym utwierdził mnie webmaster (nazwałem go pośrednio debilem i otrzymałem ostrzeżenie). Całkowita blokada informacyjna na ten temat (zbanowanie Psyka) zwyczajnie wskazuje na kołtuństwo moderatorów.
Nie ma w tekście Kowalskiej nic (podkreślam- nic), co by śmiertelnie znieważało.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365