 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-06-2011 13:47 | asmodai (2845 punktów) | Pan Jarosław
1 na 1 | Jaki autorytet tacy poddani. www.rmf24.(*)oslawa-kaczynskiego,nId,344465 Jak widać po za głęboką wiarą potrzeba czegoś więcej, żeby funkcjonować jako prezes jedynej słusznej partii politycznej w Polsce , ale nie zrozumcie błędnie Pana Jarosława i postawcie się w jego sytuacji: Ciągła walka z tymi wstrętnymi POwcami praca na chwałę i sławę swojego wybitnego brata Trzeba sobie jakoś radzić. Ale tak na poważnie, to jest człowiek któremu ufa spora rzesza ludzi często bezkrytycznie daje wiarę jego słowom. Wyobrazmy sobie, że ktoś taki ma w Polsce władzę absolutną | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) |
>Wyobraźmy sobie, że ktoś taki ma w Polsce władzę absolutną Wolę sobie nie wyobrażać!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
|
|
 | | asmodai (2845 punktów) |
>Wolę sobie nie wyobrażać! Lepiej nie wyobrażać, bo to, by masochizm jaki był czy co. No, ale tu jest "ale". "Ale" tu jest takie, że nie potrzeba zbyt wielkiej wyobrazni, żeby można było sobie unaocznić Polskę pod rządami takich ludzi. Co takich ludzi stawia na cokołach? Bierność milczenie brak zorganizowania
|
|
|  | 1 na 1 | AdamGr (3037 punktów) |
> Co takich ludzi stawia na cokołach?> Bierność milczenie brak zorganizowaniaO...bynajmniej ! Zwróć uwagę jak silną rolę odgrywa KK w wizjach i fundamencie tej partii. Więc wystarczy obrac zbieżny kurs populistyczny, np. że Smoleńsk to robota Rosjan, a Rosjanie nas okpupowali - prosta zagrywka. I poparcie jak złoto. Gdyby miał władze absolutna to...sam by siebie zdjął ze stanowiska  Taki radykał że ze świeczką szukac. Np. doszukałby się że doszedł do władzy z powodu knowań PO
|
|
| |  | | asmodai (2845 punktów) |
> O...bynajmniej ! Zwróć uwagę jak silną rolę odgrywa KK w wizjach i fundamencie tej partii.> Więc wystarczy obrac zbieżny kurs populistyczny, np. że Smoleńsk to robota Rosjan, a Rosjanie nas okpupowali - prosta zagrywka.> I poparcie jak złoto.> Gdyby miał władze absolutna to...sam by siebie zdjął ze stanowiska  > Taki radykał że ze świeczką szukac.> Np. doszukałby się że doszedł do władzy z powodu knowań PO  > Racja kk to silnie ufortyfikowana organizacja w naszym kraju. Ludzie są głodni populizmu w stylu Smoleńsk i hasła wygłaszane wszem i wobec jak to nas ruscy w bambuko robią. Masz rację dziękuję za zwrócenie uwagi. (tabliczka czekolady 4 zł paczka papierosów 10 zł uśmiech Jarosława...) t3.gstatic(*)BA6FyFYzWIuQwE7cyu8lxum73kOCDk
|
|
kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | - jak nazywają się leki, które przyjmował Kaczyński po 10 kwietnia 2010 roku, - jaki lekarz przepisał mu te lekarstwa, - czy Jarosław Kaczyński również teraz przyjmuje środki, które oddziałują na psychikę, - czy lider opozycji wcześniej już korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry, a także czy obecnie z takich porad korzysta.
Sąd ośmiesza się stawiając powyższe pytania, bo przecież ma się zająć wypowiedzią JK z 2008 roku, a nie jakąkolwiek jego wypowiedzią od 10.04.2010 do dziś.
Politycy, to ludzie, którzy widząc światełko na końcu tunelu dokupują więcej tunelu. (John Quinton)
|
|
| Manian (950 punktów) | >Jaki autorytet tacy poddani. Trochę źle sformułowane, autorytet nie musi i nie powinien mieć poddanych. Tutaj użyłbym stwierdzenia "guru" >praca na chwałę i sławę swojego wybitnego brata to był jeszcze ktoś oprócz Lecha? >to jest człowiek któremu ufa spora rzesza ludzi często bezkrytycznie daje wiarę jego słowom. Już taki jeden był, co mu Rzesza ufała i każdy wie jak się skończyło >Wyobrazmy sobie, że ktoś taki ma w Polsce władzę absolutną No teraz bankowo nie zasnę.
|
|
 | | asmodai (2845 punktów) |
> Trochę źle sformułowane, autorytet nie musi i nie powinien mieć poddanych. Tutaj użyłbym stwierdzenia "guru"Tu masz rację guru to odpowiedniejsze słowo > to był jeszcze ktoś oprócz Lecha? No właśnie o chwałę Lecha mi chodziło. > Już taki jeden był, co mu Rzesza ufała i każdy wie jak się skończyłoA był w 1933 doszedł do władzy i zakolegował się z takim jednym w Watykanie > No teraz bankowo nie zasnę.Mam nadzieję że spałeś dobrze
|
|
|  | | Manian (950 punktów) | > >to był jeszcze ktoś oprócz Lecha?> No właśnie o chwałę Lecha mi chodziło.to był sarkazm  > >Już taki jeden był, co mu Rzesza ufała i każdy wie jak się skończyło> A był w 1933 doszedł do władzy i zakolegował się z takim jednym w WatykanieNo, a Jarek z Rydzykiem, więc skala trochę mniejsza, ale jednak ta sama koncepcja > >No teraz bankowo nie zasnę.> Mam nadzieję że spałeś dobrze  Dzięki, nie narzekam.
|
|
| |  | | asmodai (2845 punktów) |
> Dzięki, nie narzekam.kamień z serca
|
|
2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | Cytat:prezes PiS mówił, że przyjmował silne leki o nieznanej nazwie I tak powstała antynomia naćpanego prezesa: Jeśli to mówił po przyjęciu leków, to nie wiedział, co mówi. A jeśli mówił przed przyjęciem, to również, bo powinien brać. Aby uniknąć antynomii w logice wymyślono teorię typów. Polityka zaś potrzebuje teorii i praktyki ich usuwania.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
| DEMONICON (4893 punktów) | Jarosław to jak Bohun walczący z całym światem o swoją "Marysieńkę".  Pozdrawiam
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|